Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.TournamentLast update
1Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) 3 Minutes
2Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) 3 Minutes
36 командний КУБОК ПОДІЛЛЯ м.Вінниця (макс.кількість команд-20) 3 Minutes
4Вінницькі ВЕРЕМІЇ (до 12 років, 2006 р.н. і молодші) 3 Minutes
5Бліц/турнір на честь відкриття шахового сезону 2018-2019 43 Minutes
6Чемпіонат м. Києва до 14, 16 років серед юнаків 56 Minutes
7Чемпіонат м.Києва до 14,16 років серед дівчат 1 Hours 22 Min.
8Mukachevo Masters (IM group) https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/mukachevo-masters-2018-im/7/1/1 3 Hours 43 Min.
9"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 19-21.10.2018 3 Hours 55 Min.
10Шаховий турнір для дітей до 8 років 20-21 жовтня 2018 р., м. Луцьк 4 Hours 47 Min.
11Кваліфікаційний шаховий турнір з можливістю виконати І юнацький розряд 20-21 жовтня 2018 р., м. Луцьк 4 Hours 47 Min.
12Ivano-Frankivsk Chess Premiuer-League 2018-2019 3nd stage Day of Prosperity and Freedom in Ukraine 5 Hours 31 Min.
13Командний чемпіонат Львівської області (старша школа) 5 Hours 45 Min.
14Step-11 chess Federation of Vinnitsia (rapid) 2018 7 Hours 19 Min.
15Ivano-Frankivsk Chess High-League 2018-2019 2nd stage Day of Physical Culture and Sports Rapid 8 Hours 36 Min.
16"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 20-21.10.2018 8 Hours 41 Min.
17"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 19-21.10.2018 8 Hours 41 Min.
18 Ukrainian Chess Championship - 2018 (semifinal) попередня реєстрація 9 Hours 50 Min.
19Півфінал чемпіонату України до 14 років (попередня реєстрація) 10 Hours 3 Min.
20Кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду ШК "Гамбіт" 10 Hours 34 Min.
21Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 10 Hours 47 Min.
22Меморіал Привалова турнір на виконання 2 розряду попередня реєстрація 1 Days
23OPZ Blitz stage 7 2018 1 Days 2 Hours
24Шаховий кубок ТЦ Gorodok Gallery 1 Days 5 Hours
25Командний чемпіонат Львівської області (молодша школа) 1 Days 6 Hours
26Чемпіонат Миколаївської області серед ветеранів 1 Days 10 Hours
27Меморіал Привалова турнір на виконання 1 розряду 1 Days 21 Hours
28Відкрита першість ДНЗ № 175 м. Львова 3 Days 11 Hours
29Напівфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років (сезон 2018-2019 років) 3 Days 11 Hours
30Напівфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 16 років (сезон 2018-2019 років) 3 Days 11 Hours
31Осінній кубок Львова - (турнір А) з нормою КМС 4 Days 2 Hours
32Rapid in Striysky park-3 (16.10.2018) 4 Days 2 Hours
33Mukachevo Masters (IM group) 4 Days 3 Hours
34Осінній кубок Львова - (турнір B) для шахістів 2 розряду 4 Days 5 Hours
35ыавава 5 Days 4 Hours
36Осінній кубок Львова - (турнір C) для шахістів 3 розряду 5 Days 5 Hours
37Осінній кубок Львова - (турнір D) для шахістів 4 розряду 5 Days 6 Hours
38Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду м.Горішні Плавні 6 Days 6 Hours
39Mukachevo Chess Championship (Seminal) 6 Days 6 Hours
40Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду м.Горішні Плавні 6 Days 6 Hours
41Відкритий Шаховий Турнір "Осінь у Прикарпатті 2018 " 6 Days 6 Hours
42Юні таланти 2018, 7 етап, м.Жовква 7 Days
43Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 1-юнацьких 7 Days 7 Hours
44Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 3-х розрядів 7 Days 7 Hours
45Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 2-х розрядів 7 Days 7 Hours
46півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 12 років 7 Days 8 Hours
47півфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 12 років 7 Days 8 Hours
48Чемпіонат МДЮСШ№6 серд безрозрядників 7 Days 9 Hours
49Кубок Свободи 2018 8 Days 2 Hours
50Open chess tournament Autumn in Prykarpattya 2018 Rapid 8 Days 4 Hours