Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.TournamentLast update
1D11 - GPX 2018 semifinále západ 0 Minutes
2D08 - GPX 2018 semifinále západ 1 Minutes
3C14 - GPX 2018 semifinále západ 3 Minutes
4European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 6 Minutes
5European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 8 Minutes
6C11 - GPX 2018 semifinále západ 9 Minutes
7C08 - GPX 2018 semifinále západ 9 Minutes
8European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 13 Minutes
9V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 13 Minutes
10GPX 2018 semifinale zapad D14 22 Minutes
11Open Prievidza 2018 1 Hours 20 Min.
12Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev 1 Hours 40 Min.
13Run and chess, Bratislava, 23.6.2018 2 Hours 41 Min.
14Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.jun 2018 4 Hours 12 Min.
15VI. ročník OPEN REINTER 2018 6 Hours 14 Min.
16European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 10 Hours 39 Min.
17European Union Youth Blitz Championship 2018 U16 10 Hours 40 Min.
18European Union Youth Rapid Championship 2018 U08 11 Hours 7 Min.
19European Union Youth Rapid Championship 2018 U10 11 Hours 8 Min.
20European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 11 Hours 8 Min.
21European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 11 Hours 9 Min.
22Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 01.07.2018 1 Days 1 Hours
23Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) 1 Days 1 Hours
24KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 1 Days 3 Hours
25OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 1 Days 9 Hours
26Humenská žiacka šachová liga ZŠ 2017/2018 - školské kolo ZŠ Švermova Humenné 1 Days 14 Hours
27M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 1 Days 14 Hours
28M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 1 Days 14 Hours
29Sachovy turnaj kruzku ZS Pri krizi 2 Days 5 Hours
30OPEN Presov 2018 2 Days 7 Hours
31Skalka Open 2 Days 22 Hours
3223. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča 3 Days
33XXXI. ročník ZEMPLÍNSKA VEŽA FIDE OPEN 3 Days
34Memoriál Oldricha Kycla 3.ročník Plamienok 3 Days 6 Hours
35Hodnotenie sezóny ŠK Osuské - bleskový turnaj 3 Days 8 Hours
36O POHAR SNP - FIDE OPEN DUBRAVAN 2018 VII. ročník 3 Days 10 Hours
37O Putovný pohár starostu Dúbravky – 7. Ročník B 3 Days 10 Hours
38O Putovný pohár starostu Dúbravky – 7. Ročník 3 Days 10 Hours
39VI. Ročník REINTER Grand prix v šachu 2017/2018 - 6. turnaj FINÁLE 4 Days 2 Hours
40XXIV. Memorial M.Hrivnaka, VT TURCEK 2018 4 Days 4 Hours
41Šarišská liga mládeže Bardejov OPEN 4 Days 4 Hours
42Šarišská liga mládeže Bardejov GPX 4 Days 4 Hours
43GPX turnaj o pohár starostu obce Osuské 4 Days 7 Hours
44Doprastav 2017/18 po sezónny blicak 5 Days 1 Hours
45OPEN TRINOMIAL 2018 MOLDAVA 5 Days 7 Hours
46Majstrovstvá okresu Stropkov v zrýchlenom šachu ZŠ, 5.kolo 5 Days 9 Hours
47Hodovy turnaj 6 Days 16 Hours
48Doprastav CUP 2018 7 Days 3 Hours
49Otvorene majstrovstva ZS sv.Ladislava 2017-18 7 Days 5 Hours
50Liga mladeze Spisa 2017/2018, SNV D open Ch 23 7 Days 23 Hours