Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
19. Svetosavski rejting turnir "PANTELEJ 2019", 08-10. februar 2019.g., Niš - za igrače do standard rejtinga 2200 7 Hours 23 Min.
2ЗЕМУНСКИ ШК рапид 10 мин. у недељу 27.1.2019 од 17:30 7 Hours 56 Min.
3КАИСА КОМЕРЦ цугер у просторијама Земунског ШК субота 26.1.2019. од 17:30 7 Hours 56 Min.
4ЗЕМУНСКИ ШК цугер у среду 23.1.2019 од 18:00 7 Hours 57 Min.
5IM Third Saturday 103 9 Hours 24 Min.
6Zemusnski SK rapid 10 min. nedelja 20.1.2019. KONACNI PLASMAN 9 Hours 40 Min.
7GM Third Saturday 102 11 Hours 7 Min.
8Third Saturday 101 Swiss open tournament under 2200 Novi Sad 21.01.- 24.01.2019 11 Hours 36 Min.
9RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 27.01.2019. GODINE- START 9,30 CASOVA 12 Hours 38 Min.
10ЗЕМУНСКИ ШК рапид 10 мин. у недељу 20.1.2019. од 17:30 14 Hours 39 Min.
11Elo third Saturday 100 - under 2200 14 Hours 57 Min.
122.Memorijal Jovan Mijatovic 16 Hours 39 Min.
13Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije 18 Hours 5 Min.
14KAISA KOMERC subota 19.1.2019 KONACAN PLASMAN 1 Days 9 Hours
15II OTVORENO AMATERSKO PRVENSTVO NOVOG SADA 2019 1 Days 9 Hours
16Rejting turnir - Lestane 2019 1 Days 10 Hours
17Otvoreno Prvenstvo Sente 2019 1 Days 10 Hours
18Amateur OPEN Championship "Paracin 2019" Paracin, January 31st - February 6th 1 Days 12 Hours
19GM Round Robin "Paracin 2019" Paracin, January 31st - February 6th 1 Days 12 Hours
20IM Round Robin "Paracin 2019" Paracin, January 31st - February 6th 1 Days 12 Hours
21GM Round Robin "Orbis 2019" Paracin, April 20th - 26th 1 Days 12 Hours
22IM Round Robin "Orbis 2019" Paracin, April 20th - 26th 1 Days 12 Hours
23GM Round robin Third Saturday 105 Novi Sad 06.02.- 11.02.2019 1 Days 14 Hours
24IM Round robin Third Saturday 106 Novi Sad 06.02.- 11.02.2019 1 Days 14 Hours
25IM Round robin Third Saturday 109 Novi Sad 07.02.-11.02.2019 1 Days 14 Hours
26Third Saturday 107 Swiss open tournament Novi Sad 08.02.- 10.02.2019 1 Days 14 Hours
27Third Saturday 108 Mix for norms Novi Sad 12.02.- 16.02.2019 1 Days 14 Hours
28 ,,TRI KRALJA,, 2019 1 Days 14 Hours
2930. Svetosavski turnir Gornja Trepca 2019. 1 Days 14 Hours
30AMATERSKI PALILULSKI CUGER 1 Days 16 Hours
31Kategorni turnir vankategornika za osvajanje IV kategorije 1 Days 20 Hours
32GM Round robin Third Saturday 97 Novi Sad 14.01.- 18.01.2019 2 Days 11 Hours
33Third Saturday 99 Swiss open tournament Novi Sad 15.01.- 18.01.2019 2 Days 11 Hours
34KUP Sumadije 2019 2 Days 14 Hours
35Amateri 1800/2 2 Days 14 Hours
36Turnir trecekategornika (za osvajanje 2.kat.) 2 Days 14 Hours
37Svetosavski - Lepenica 2019 <2000 2 Days 14 Hours
38IM Round robin Third Saturday 98 Novi Sad 14.01.- 18.01.2019 2 Days 17 Hours
39Blitz Car Konstantin 2019-29 Četvrtak, 17.jan OŠ Dušan Radović 19:00 3 Days 10 Hours
40Klupski turnir 38 ŠK Car Konstantin Niš, petak, 25.januar 17:30 3 Days 16 Hours
41ZEMUNSKI SK cuger 16.1.2019 KONACAN PLASMAN 4 Days 9 Hours
42Cugerčić 4 - I i II razred i predškolci Sreda, 16.januar, 19:00 , OŠ Dušan Radović 4 Days 10 Hours
43Cugerčić 4 - III i IV razred Utorak, 15.januar 19:00 OŠ Dušan Radović 5 Days 10 Hours
445. medjunarodni turnir amatera 5 Days 13 Hours
45GRAN PRI BRZOPOTEZNI TURNIR ZIMA/PROLECE 2018. br 2 6 Days 9 Hours
46GRAN PRI BRZOPOTEZNI TURNIR ZIMAPROLECE 2018. br 1 6 Days 12 Hours
47ZSK 10 nedelja 13.1.2019 7 Days 10 Hours
48Kadetsko Nisavskog okruga 2019 -M14 7 Days 11 Hours
49Kadetsko Nisavskog okruga 2019 -Z16 7 Days 11 Hours
50Kadetsko Nisavskog okruga 2019 -Z14 7 Days 11 Hours