Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1Felix Cup 2018 XXX edition 22 Minutes
2PRO Blitz 4 29 Minutes
3Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Marian Vasile 53 Minutes
4Festivalul Hunedoarean de Sah - Open A editia I-a 2018 2 Hours 44 Min.
5Dr. Lupusoru Tournament 2018 2 Hours 50 Min.
6Olimpiada E.P. Cluj Gimnaziu 3 Hours 7 Min.
7Iași - Festivalul Familiei la șah- editia a-V-a - 3 iunie 2018 4 Hours 3 Min.
8Cupa Pietricica Editia a III+a 4 Hours 54 Min.
9Romania National Chess Championship 2018 - Open final 4 Hours 57 Min.
10CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, SENIORI, 24-27 MAI 2018 6 Hours 13 Min.
11CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 14 ani, 24-27 mai 2018 6 Hours 16 Min.
12CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 10 ani, 24-27 mai 2018 6 Hours 16 Min.
13CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 8 ani, 24-27 mai 2018 6 Hours 16 Min.
14Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Iuliu Szabo 8 Hours 11 Min.
15Cupa „Mihai Viteazul” clasa 0 10 Hours 21 Min.
16Trofeul Techirghiol 2018 - U10, 28.06 - 05.07.2018 11 Hours 23 Min.
17Trofeul Techirghiol 2018 - Open, 28.06 - 05.07.2018 11 Hours 25 Min.
18Trofeul Techirghiol 2018 - U12, 28.06 - 05.07.2018 11 Hours 25 Min.
19Trofeul Techirghiol 2018 - U8, 28.06 -05.07.2018 11 Hours 28 Min.
20Festivalul Hunedoarean de Sah - U 14 editia I-a 2018 12 Hours 36 Min.
21Petra Chess Weekend nr.18, 7-10 iunie 2018 12 Hours 58 Min.
22Festivalul Hunedoarean de Sah - U 10 editia I-a 2018 13 Hours 9 Min.
23Cupa "Cuiul Sighetean", ed. a II-a, open 13 Hours 48 Min.
24Cupa "Cuiul Sighetean", ed. a II-a, copii sub 12 ani 13 Hours 49 Min.
25Olimpiada E.P. Cluj Primar 14 Hours 10 Min.
26Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U10 1 Days
27Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U08 1 Days
28Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U14 1 Days
29Ziua Copilului 2018 (Children's Day 2018) 1 Days 1 Hours
30Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U14 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 1 Days 7 Hours
31Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U12 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 1 Days 7 Hours
32Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U10 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 1 Days 7 Hours
33Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U08 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 1 Days 7 Hours
34Romania National Chess Championship 2018 - Women Final 1 Days 7 Hours
35Concurs de Sah Rapid "Trofeul Bujorul de Munte" 2 Days
36Cupa Facultatii de Educatie Fizica si Sport Galati 2 Days 5 Hours
37C.N.S. Echipe Mixte Elisabeta Polihroniade - Primar Tulcea 2 Days 7 Hours
38Goethe Schnellschach-Turnier U08 3 Days 1 Hours
39Goethe Schnellschach-Turnier U10 3 Days 1 Hours
40Goethe Schnellschach-Turnier U14 3 Days 1 Hours
41Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 8 3 Days 5 Hours
42Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 10 3 Days 5 Hours
43Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 18 3 Days 6 Hours
44Cupa Sergentul - Editia 11 Open ( Elo < 2200 ), ( Vaslui, 18 - 20 Mai 2018 ) 3 Days 6 Hours
45Veranda Mall Chess Contest - Spring Edition - 20 Mai 2018 - U8-U14 3 Days 7 Hours
46Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV peste 1001 U8-U10 3 Days 7 Hours
47Cupa Orasului Pecica Turneul A - seniori 3 Days 9 Hours
48Cupa CSU Bucuresti editia XI fete U8-U10 3 Days 9 Hours
49Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV 1001 U10 3 Days 9 Hours
50Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV 1001 U8 3 Days 9 Hours