Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1ONSS sah ed 2019 - Fete (etapa Vrancea) 8 Hours 59 Min.
2ONSS sah ed 2019 - Baieti (etapa Vrancea) 8 Hours 59 Min.
3Weekend Sahist Bucurestean 19 9 Hours 10 Min.
4CUPA UNIRII EDITIA a -XI - a BUZAU 9 Hours 59 Min.
5Napocensis aditia 26 Sah rapid 11 Hours 47 Min.
6Openul Ialomitei-Editia 1 13 Hours 15 Min.
7Memorialul Cristina Foisor, Super8 Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 13 Hours 16 Min.
8Memorialul CRISTINA FOISOR, Blitz Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 15 Hours
9Cupa "Unirea Principatelor" - OPEN - Mangalia, 20.01.2019 15 Hours 2 Min.
10Voința Chess Weekend No. 3, Satu Mare, 19-20 ianuarie 2019 15 Hours 49 Min.
11Memorialul CRISTINA FOISOR, Sah RAPID Editia a II-a,19 - 20.01.2019, Timisoara 16 Hours 58 Min.
12King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid seniori omologat 17 Hours 47 Min.
13King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid juniori omologat 17 Hours 48 Min.
14Gimnaziada la sah.Sc.29-Galati 19 Hours 2 Min.
15Cupa "Unirea Principatelor" -COPII- Mangalia, 19.01.2019 19 Hours 28 Min.
16Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U08 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 22 Hours 35 Min.
17Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U11 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 22 Hours 41 Min.
18ARISTON OPEN 2019 editia a-VI-a Satu Mare, 24-27 ianuarie 2019 23 Hours 14 Min.
19Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - copii U14 - Ploiesti, 16 februarie 2019 1 Days 4 Hours
20Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - Open - Ploiesti, 16 februarie 2019 1 Days 4 Hours
21Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U09 1 Days 4 Hours
22Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U09 1 Days 4 Hours
23Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U07 1 Days 4 Hours
24Cupa Unirea Principatelor Focsani- open ("Union of the Principalities" Cup) 1 Days 7 Hours
25Olimpiada gimnaziilor la sah pe echipe 2019 (etapa Vrancea) 1 Days 10 Hours
26Cupa "Unirea Principatelor Romane", copii sub 12 ani, Sighetu-M. 1 Days 11 Hours
27Trofeul Sinaia 1 Days 14 Hours
28Semifinala Seniori 2019 Cluj 1 Days 17 Hours
29Cupa "Unirea Principatelor" - COPII - Mangalia, 19.01.2019 1 Days 17 Hours
30CUPA UNIRII-turneul A-seniori+jun.>14 ani-2019-BUZAU 1 Days 21 Hours
31CUPA UNIRII-turneul B-11-14 ani-2019-BUZAU 1 Days 21 Hours
32CUPA UNIRII-turneul D-sub 8 ani-2019-BUZAU 1 Days 21 Hours
33CUPA UNIRII-turneul C-sub 10 ani-2019-BUZAU 1 Days 21 Hours
34Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (copii nelegitimati sau CIV 1001) 2 Days 8 Hours
35Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (seniori nelegitimati) 2 Days 8 Hours
36Cupa CSU grupa joi-vineri 16-18 2 Days 15 Hours
37Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U11 3 Days 2 Hours
38Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U17 3 Days 2 Hours
39Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U15 3 Days 2 Hours
40Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U13 3 Days 2 Hours
41Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U15 3 Days 2 Hours
42Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U13 3 Days 2 Hours
43Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U07 3 Days 2 Hours
44Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U11 3 Days 2 Hours
45Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 12 ani 3 Days 10 Hours
46Cupa Unirea Principatelor Focsani - U14 3 Days 11 Hours
47Simultan sustinut de Raja Rithvik & Tejaswini Sagar 5 Days 14 Hours
48First Saturday - Bucharest G - Simultan Bibisara Assaubayeva 6 Days 19 Hours
49Festivalul "Suflet de roman" -CUPA CODELESS -Iasi - 10-13 ian 2019 7 Days
50Festivalul "Suflet de roman" -CUPA AJS Iasi - U12 -Iasi - 10-13 ian 2019 7 Days