Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.TournamentLast update
1Bozicni rapid turnir "Zeta 02-2019" 12 Days 6 Hours
22 Memorijalni turnir ,,Zoran i Vuko,, 15 Days 14 Hours
3Novogodisnji rapid turnir "Zeta 01-2019" 19 Days 4 Hours
4Rapid turnir SK "Buducnost" 2018 22 Days 15 Hours
5NOVOGODIŠNJI brzopotezni turnir Berane 2018/19 24 Days 6 Hours
6Pojedinačno prvenstvo Kolašina 2018 25 Days 10 Hours
7Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2018. 28 Days 10 Hours
8Third Saturday Djenovici MNE IM XII -2018 28 Days 15 Hours
9Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2018 28 Days 16 Hours
10Third Saturday Djenovici MNE GM XII -2018 28 Days 18 Hours
11Matirajmo otpad - Hoze Raul Kapablanka 36 Days 17 Hours
12Matirajmo otpad - Emanuel Lasker 36 Days 17 Hours
13Matirajmo otpad - Aleksandar Aljehin 36 Days 17 Hours
14Matirajmo otpad - Vilhelm Stajnic 36 Days 17 Hours
15Memorijalni turnir Ljubodrag Ljubo Djurovic - Danilovgrad 2018 49 Days 13 Hours
166. Prvenstvo crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-14 50 Days 14 Hours
176. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-14 50 Days 15 Hours
186. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-12 50 Days 15 Hours
196. Prvenstvo Crne Gore za Mlade u Ubrzanom sahu B-8 50 Days 15 Hours
206. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-10 50 Days 15 Hours
216. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-8 50 Days 15 Hours
226. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-10 50 Days 15 Hours
236. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-16 50 Days 15 Hours
246. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-18 50 Days 15 Hours
256. Prvemstvo crne Gore za mlade u Ubrznom sahu G-12 50 Days 16 Hours
266. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-16 50 Days 16 Hours
276 Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-18 50 Days 17 Hours
28Pionirska liga 2018 - Jesenji dio 56 Days 13 Hours
29Third Saturday Djenovici MNE GM XI-2018 56 Days 16 Hours
306 Memorijalni turnir Da ih ne zaboravimo 2018 57 Days 14 Hours
31Druga crnogorska liga 2018.g. 64 Days 12 Hours
32Novembarski turnir -Tivat 2018 70 Days 19 Hours
331st Montenegro League 2018 82 Days
34Third Saturday Djenovici MNE GM X-2018 84 Days 16 Hours
35Third Saturday Djenocici MNE FM X-2018 84 Days 16 Hours
36Third Saturday Djenovici MNE IM X-10 84 Days 16 Hours
379. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 85 Days 12 Hours
38VII Memorijal Obrada Manojlovica -Herceg Novi 91 Days 18 Hours
39European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U15 group A 98 Days 23 Hours
40European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U15 group B 98 Days 23 Hours
41European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U9 98 Days 23 Hours
42European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U15 group A 98 Days 23 Hours
43European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U15 group B 98 Days 23 Hours
44European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U9 98 Days 23 Hours
45European School Chess Individual Cup 2018 - Standard U15 99 Days
46European School Chess Individual Cup 2018 - Standard U9 99 Days
47Rapid turnir "Plavsko jezero 2018-4" 99 Days 8 Hours
48DAN UKRAJINSKOG SAHA 2018 ( CETINJE ) 107 Days
49Amatersko prvenstvo Crne Gore 2018 126 Days 15 Hours
50BRZOPOTEZNI OPEN TURNIR U SAHU STREET BAR 2018 126 Days 17 Hours