Tournament selection

Sort according to

Federation: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.TournamentLast update
1УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 1 Days 7 Hours
2УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 1 Days 7 Hours
3ОУМ Т. Үйтүмэнгийн нэрэмжит шатрын тэмцээн 3 Days 13 Hours
48-9 эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 3 Days 14 Hours
5БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эрэгтэй 3 Days 14 Hours
6БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эмэгтэй 3 Days 14 Hours
7БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эрэгтэй 3 Days 14 Hours
8БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эмэгтэй 3 Days 14 Hours
918 нас Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 3 Days 15 Hours
1011 нас СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 11 open 3 Days 15 Hours
118-9 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 3 Days 15 Hours
127 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 3 Days 15 Hours
137 насны эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 3 Days 15 Hours
14Chinggis kids II 4 Days 10 Hours
15Чингис опен 3 10 Days 9 Hours
16Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10-18 нас 14 Days 7 Hours
17Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6-8 нас 14 Days 7 Hours
18Төвийн бүсийн аварга охид 6 нас 17 Days 11 Hours
19Төвийн бүсийн аварга хөвгүүдийн 10 нас 17 Days 11 Hours
20Төвийн бүсийн аварга охидын 10 нас 17 Days 11 Hours
21Төвийн бүсийн аварга насанд хүрэгчид 17 Days 11 Hours
22Төвийн бүсийн аварга 12 насны хөвгүүд 17 Days 12 Hours
23Төвийн бүсийн аварга охид 8 нас 17 Days 12 Hours
24Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 8 нас 17 Days 12 Hours
25Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 6 нас 17 Days 12 Hours
26Төвийн бүсийн аварга охидын 12 нас 17 Days 13 Hours
27Төвийн бүсийн аварга 13 дээш нас эрэгтэй 17 Days 13 Hours
28Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги эм 17 Days 15 Hours
29Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги эм 17 Days 15 Hours
30Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги эм 17 Days 15 Hours
31Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги эм 17 Days 15 Hours
32Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги эм 17 Days 15 Hours
33Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги 18 Days 10 Hours
34Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги 18 Days 10 Hours
35Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги 18 Days 11 Hours
36Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги 18 Days 11 Hours
37Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги 18 Days 11 Hours
38СУТ-н 25 жилийн ойн нэрэмжит СЭЗИС-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2018 24 Days 10 Hours
39Батын Нямаагийн 90 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн 25 Days 7 Hours
40ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - Б ангилал 31 Days 11 Hours
41ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - А ангилал 31 Days 11 Hours
42"Оюуны тамир-2018" 12-17 насны Охид 31 Days 13 Hours
43"Оюуны Тамир-2018" 12-13 нас Хөвгүүд 31 Days 13 Hours
44"Оюуны Тамир-2018" 14-17 нас Хөвгүүд 31 Days 13 Hours
45"Оюуны Тамир-2018" 8-9 насны Охид 31 Days 13 Hours
46"Оюуны Тамир-2018" 10-11 нас Хөвгүүд 31 Days 13 Hours
47"Оюуны Тамир-2018" 7 хүртэлх насны Охид 31 Days 14 Hours
48"Оюуны Тамир-2018" 10-11 насны Охид 31 Days 14 Hours
49"Оюуны Тамир-2018" 8-9 насны Хөвгүүд 31 Days 14 Hours
50"Оюуны Тамир-2018" 7 хүртэлх насны Хөвгүүд 31 Days 14 Hours