Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.TournamentLast update
1VIII World Champion Mikhail Tal blitz cup-2018 30 Minutes
2XIII Termo-Eko cup 2018 40 Minutes
3V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U10 1 Hours 4 Min.
4V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U14 1 Hours 5 Min.
5V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U19/Open 1 Hours 6 Min.
6Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2018 1 Hours 29 Min.
7Olaine district chess tournament for children- IV 20.10.2018 Tikai Olaines SC 2 Hours 5 Min.
8174 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 24.10.2018. 2 Hours 6 Min.
9173 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 17.10.2018. 14 Hours 10 Min.
10Riga Open Youth Championship B 2018 (2005.dz.g. un jaunāki) 15 Hours 52 Min.
11Riga Open Youth Championship A 2018 (2001.-2004.dz.g.) 16 Hours
12Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 4 stage 23 Hours 52 Min.
13Jaunmārupes pamatskolas turnīrs 23.10.2018. 1 Days 12 Hours
14Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, B turnīrs 1 Days 13 Hours
15Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, A turnīrs 1 Days 13 Hours
16Liepajas KSS open (2005.-2007.) 1 Days 16 Hours
17Liepajas KSS open (2008.-2011.) 1 Days 16 Hours
18Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 13.10. - 14.10.2018. 3 Days
194 Junior Rapid Cup-II-2018 13-14.10.18., 30'+30" 3 Days 17 Hours
204 Junior Rapid Cup-I-2018 13-14.10.18., 30'+30" 3 Days 18 Hours
21XV Latgale Chess Autumn A 2018 3 Days 20 Hours
22XV Latgale Chess Autumn C 2018 3 Days 21 Hours
23XV Latgale Chess Autumn B 2018 3 Days 21 Hours
24Ikmēneša tempo turnīrs "Rēzekne-2018", 10.posms 4 Days 1 Hours
25XV Latgale Chess Autumn blitz 2018 4 Days 16 Hours
26Ikskile Regional rapid chess cup 2018/2019 1.Stage 4 Days 19 Hours
275 Junior Rapid Cup-II-2018 01-02.12.18., 30'+30" 6 Days 11 Hours
285 Junior Rapid Cup-I-2018 01-02.12.18., 30'+30" 6 Days 11 Hours
292 Junior Blitz Cup 2018- I (1600) 29.12.18., 5'+3" 6 Days 11 Hours
302 Junior Blitz Cup 2018- II (1600) 29.12.18., 5'+3" 6 Days 11 Hours
31Latvian students' chess championship 2018/2019 6 Days 18 Hours
32172 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 10.10.2018. 7 Days 14 Hours
33Liepajas 75.cempionats 7 Days 15 Hours
34II "Daugava Chess" Autumn Cup, Blitz (07.10.2018) 10 Days 21 Hours
35Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 06.10. - 07.10.2018. 10 Days 21 Hours
36II "Daugava Chess" Autumn Cup, Rapid (06.10.2018) 11 Days 17 Hours
37Rumbas kauss-2018 11 Days 17 Hours
38Dobeles aboldienas saha turnirs 2018 11 Days 19 Hours
39IX Latvian Railway 2018th chess championship employees 13 Days 3 Hours
40171 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 03.10.2018. 14 Days 14 Hours
41Milda Lauberte 100th Anniversary Memorial Blitz Open 2018 17 Days 12 Hours
42VII Sigulda District Open Rapid Chess Championship 29.09.-30.09. 17 Days 12 Hours
43Juniora Kauss III (29.-30.09.18.) 17 Days 17 Hours
44Juniora Kauss IV (29.-30.09.18.) 17 Days 17 Hours
45Juniora Kauss pirmskolniekiem (29.-30.09.18.) 17 Days 18 Hours
46Juniora Kauss iesācējiem (29.-30.09.18.) 17 Days 18 Hours
473 Junior Rapid Cup-II-2018 22-23.09.18., 30'+30" 21 Days 11 Hours
48170 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 26.09.2018. 21 Days 14 Hours
49Riga 2018th chess championship 22 Days 13 Hours
503 Junior Rapid Cup-II-2018 22-23.09.18., 30'+30" 24 Days 16 Hours