Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.TournamentLast update
1Riga Technical University Open 2019 - Tournament A 12 Minutes
2Riga Technical University Open 2019 - Tournament B 12 Minutes
3Riga Technical University Open 2019 - Tournament Y 12 Minutes
4Riga Technical University Open 2019 - Tournament C 13 Minutes
5Riga Technical University Open 2019 - Tournament D 13 Minutes
6Riga Technical University Open 2019 - Tournament E 13 Minutes
7Riga Technical University Open 2019 - F Opening blitz tournament 13 Minutes
8Riga Technical University Open 2019 - G Rapid Open tournament 14 Minutes
9Riga Technical University Open 2019 - H Closing blitz tournament 14 Minutes
10GM A.Gipslis memorial -2019 10 Hours 55 Min.
11II Latvian Chess Federation President Blitz cup -2019 26.01. 11 Hours
12FIDE master Vitaly Levchenkov-70 11 Hours
13II Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2019 02.03. 11 Hours
14 II Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2019 03.03. 11 Hours
15Olaine district chess tournament for children- II -2019 Tikai Olaines SC 11 Hours 2 Min.
16Riga Open Rapid Chess -2019 I stage 23.02.2019. 11 Hours 3 Min.
17Junioru kauss 3.sp.kl.19-20.01.2019 13 Hours 42 Min.
18Junioru kauss 4.sp.kl.19-20.01.2019 13 Hours 52 Min.
19Liepajas skolenu spoorta speles 5-7kl 15 Hours 6 Min.
20Liepajas skolenu sporta speles 1-4.kl 15 Hours 15 Min.
21Olaine Open Rapid Chess Championship 2019 II stage 16 Hours 10 Min.
22Junioru kauss iesacejie-V. 19-20.01.2019 16 Hours 42 Min.
23Junioru kauss pirmskolnieki -VI.19-20.01.2019 16 Hours 42 Min.
24Maskachka Open 2019 amateurs to 1600 16 Hours 42 Min.
25Latvijas 2019. gada jauniesu cempionata pusfinals U-10 17 Hours
26Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta fināls U-8 17 Hours
27Komponista un šahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs Vidrižos 1 Days 20 Hours
28Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm 02.-03.01.2019. 2 Days 20 Hours
29IX Rudaga-Kaissa VI-2019 23.-24.02.2019 2 Days 20 Hours
30IX Rudaga-Kaissa V-2019 23.-24.02.2019 2 Days 21 Hours
31IX Rudaga-Kaissa IV-2019 23.-24.02.2019 2 Days 21 Hours
321 Rudaga-Kaissa II-2019 23.-24.02.2019 2 Days 21 Hours
331 Rudaga-Kaissa I-2019 23.-24.02.2019 2 Days 21 Hours
34IX Rudaga-Kaissa III-2019 23.-24.02.2019 2 Days 21 Hours
35Pieriga region chess championship 2019 3 Days 8 Hours
36184 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 17.01.2019. 3 Days 11 Hours
37Klasifikacijas turnirs (RKG) 2.sp.kl.12.09.18.-13.01.2019 4 Days 10 Hours
38NBS Cempionats saha 2019 4 Days 18 Hours
39Latvijas 2019. gada jauniesu cempionata pusfinals U-18 4 Days 22 Hours
40Latvijas 2019. gada jauniesu cempionata pusfinals U-16 4 Days 22 Hours
41Latvijas 2019. gada jauniesu cempionata pusfinals U-14 4 Days 22 Hours
42Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2019 4 Days 22 Hours
43I DiceChess championship 2019 14.01. 6 Days 11 Hours
44Latgale Region Open Youth Chess Championship 2019 6 Days 16 Hours
45Latgale Region Open Youth Chess Championship 2019, O-16 6 Days 16 Hours
46Latvijas 2019. gada jauniesu cempionata pusfinals U-12 6 Days 20 Hours
471 Junior Rapid Cup-I-2019 26-27.01.19., 30'+30" 7 Days 14 Hours
481 Junior Rapid Cup-II-2019 26-27.01.19., 30'+30" 7 Days 14 Hours
49Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 12.01. - 13.01.2019. 7 Days 18 Hours
50Olaine Open Rapid Chess Championship 2019 1 stage 8 Days 13 Hours