Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.TournamentLast update
1LXVIII. Szimultán Kupa A-csoport 55 Minutes
2Heves-Nograd 9 Hours 23 Min.
3Veszprém Megyei I. o. Csapatbajnokság 2018-2019. 9 Hours 29 Min.
4Sakksuli „Elit” FIDE Rapid Bajnokság (2019.02.24) 11 Hours 51 Min.
5GyMS Megyei Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 Chalupetzky Ferenc-csoport - I. osztály 12 Hours 23 Min.
6Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2018-2019 14 Hours 12 Min.
7Team League Szabolcs SzB Region 2018-2019 R1 14 Hours 17 Min.
8Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2018-2019 14 Hours 20 Min.
91st DR Ban JenoMemorial 14 Hours 45 Min.
10GyMS Megyei Egyéni Sakk Diákolimpiák AM-F2 (2008-2009) 18 Hours 27 Min.
11GyMS Megyei Egyéni Sakk Diákolimpiák AM-F1 ( -2010) 21 Hours 7 Min.
12Wolf Gyorgy Memorial Berekfurdo B group U2000 21 Hours 26 Min.
13Wolf Gyorgy Memorial Berekfurdo 2019 21 Hours 26 Min.
14VIII. Stifolder kupa Amatőr csoport 1 Days 9 Hours
15Karmin Rapid Bakonya 207859 1 Days 9 Hours
16Karmin Rapid Pécs 207858 1 Days 9 Hours
17IX: Fajsz Kupa 2019 Felnott csoport 1 Days 11 Hours
18IX: Fajsz Kupa 2019 Gyerek csoport 1 Days 11 Hours
19Pest Megyei Csapat diákolimpia I-II. korcsoport lány 1 Days 13 Hours
20Pest Megyei Csapat diákolimpia III-IV. korcsoport fiú 1 Days 13 Hours
21Pest Megyei Csapat diákolimpia III-IV. korcsoport lány 1 Days 13 Hours
22LXVIII. Szimultán Kupa C-csoport 1 Days 14 Hours
23Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 II. osztály 1 Days 15 Hours
24Baranya Megyei I. Osztályú Csapatbajnokság 2018/2019 1 Days 17 Hours
25XVI. Amatőr Open 2 Days
26Pest Megyei Csapat diákolimpia V-VI. korcsoport fiú 2 Days 10 Hours
27Pest Megyei Csapat diákolimpia V-VI. korcsoport lány 2 Days 11 Hours
28Pest Megyei Csapat diákolimpia I-II. korcsoport fiú 2 Days 11 Hours
29Leanyfalu International Chess Festival Open 3 Days 15 Hours
30IV. Fürge Ujjak Villám Verseny 3 Days 22 Hours
31III. Fürge Ujjak Villám Verseny 4 Days 12 Hours
32Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2018-2019 4 Days 20 Hours
33Leanyfalu International Chess Festival IM 6 Days 10 Hours
34GyMS Megyei II. o. Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 dr. Bély Miklós csoport 6 Days 20 Hours
35XV. Amatőr Open 6 Days 23 Hours
36Januári Lila Futó – Hóbagoly Kupa 7 Days 16 Hours
37Leanyfalu International Chess Festival GM 7 Days 17 Hours
38Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny I.-II fiú korcsoport 8 Days 11 Hours
39Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny V.-VI. lány korcsoport 8 Days 11 Hours
40Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny III.-IV. lány korcsoport 8 Days 11 Hours
41Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny I.-II lány korcsoport 8 Days 11 Hours
42Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny V.-VI. fiú korcsoport 8 Days 11 Hours
43Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny III.-IV. fiú korcsoport 8 Days 11 Hours
44Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport Értékszámos fiú 8 Days 12 Hours
45Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport Amatőr lány 8 Days 12 Hours
46Evadnyito Papp Bela Memorial 2019 8 Days 16 Hours
47Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Amatőr lány 8 Days 16 Hours
48Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Amatőr fiú 8 Days 17 Hours
49Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Értékszámos fiú 8 Days 17 Hours
50Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport Értékszámos fiú 8 Days 17 Hours