Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1Al. Bokuchava B16 Cup 2019 15 Hours 3 Min.
2Al. Bokuchava G16 Cup 2019 15 Hours 5 Min.
3წრიული 2-3 21 Hours 28 Min.
45 თანრიგი 21 Hours 41 Min.
5GEO Senior Ch 2019 5 Days 18 Hours
6იმერეთის ჩემპიონატი მამაკაცთა შორის ბლიცში 7 Days 14 Hours
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 7 Days 14 Hours
8იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 11 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Days 15 Hours
9იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 9 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Days 15 Hours
10იმერეთის ჩემპიონატი მამაკაცთა შორის 8 Days 15 Hours
11იმერეთის ჩემპიონატი ქალთა შორის 8 Days 15 Hours
12იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 7 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Days 18 Hours
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Days 18 Hours
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Days 18 Hours
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 8 Days 19 Hours
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 8 Days 20 Hours
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 8 Days 21 Hours
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 8 Days 21 Hours
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 8 Days 21 Hours
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 8 Days 21 Hours
21Poti New Year-2019 Open Blitz 15 Days 19 Hours
22Chess Festival - 2018 Open 17 Days 22 Hours
23Nuger Shogiradze 8th Memorial U16 Open 17 Days 22 Hours
24იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - ქალთა და მამაკაცთა შორის ''Open'' 21 Days 15 Hours
25იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 21 Days 15 Hours
26იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Days 16 Hours
27იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 21 Days 16 Hours
28იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 21 Days 16 Hours
29იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Days 17 Hours
30Tbilisi Cup 2018 (Blitz) 21 Days 18 Hours
31III თანრიგი 21 Days 20 Hours
32V თანრიგი 21 Days 20 Hours
33IV თანრიგი 21 Days 20 Hours
34Family Tournament 22 Days 13 Hours
35GEO Cup (Rapid) 2018 22 Days 16 Hours
36საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 7 წლამდე ღია ტურნირი 22 Days 20 Hours
37საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 11 Hours
38საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი ღია ტურნირი 23 Days 11 Hours
39საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 11 Hours
40საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 11 Hours
41იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 23 Days 15 Hours
42იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 25 Days 11 Hours
43B.Gurgenidze Cup IX, U10 Boys 25 Days 16 Hours
44B.Gurgenidze Cup IX, U10 Girls 25 Days 16 Hours
45B.Gurgenidze Cup IX, U8 Boys 25 Days 16 Hours
46B.Gurgenidze Cup IX, U12 Boys 25 Days 16 Hours
47B.Gurgenidze Cup IX, U12 Girls 25 Days 16 Hours
48B.Gurgenidze Cup IX, U8 Girls 25 Days 16 Hours
49ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2018 III 27 Days 17 Hours
50ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2018 III 27 Days 18 Hours