Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO 78th Ch (I League) 3 Hours 55 Min.
2"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მამაკაცთა შორის 7 Days 5 Hours
3"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - ქალთა შორის 7 Days 5 Hours
4"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Days 6 Hours
5"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018"- 10 წლამდე გოგონათა შორის 7 Days 6 Hours
6"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Days 6 Hours
7"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 7 Days 6 Hours
8საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორიაზე 7 Days 8 Hours
9საკვალიფიკაციო ტურნირი IVკატეგორიაზე 7 Days 8 Hours
10საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 7 Days 8 Hours
11"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მოსწავლეთა შორის 8 Days 9 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე 9 Days 4 Hours
1343rd Olympiad Batumi 2018 Open 16 Days 6 Hours
1443rd Olympiad Batumi 2018 Women 16 Days 6 Hours
15საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" ღია ტურნირი 19 Days 5 Hours
16საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 19 Days 5 Hours
17საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 19 Days 6 Hours
18Georgian Youth Team Chess Championship(10,12,14,16) - 2018 21 Days 11 Hours
19საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 23 Days 14 Hours
20GEO 78th Ch (Qual) 31 Days 7 Hours
21Int. Rapid Tournament 'Lela and Bela Cup' 44 Days 8 Hours
22საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 55 Days 9 Hours
23საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 55 Days 9 Hours
24საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 55 Days 10 Hours
25საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 55 Days 10 Hours
26საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 55 Days 10 Hours
27International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U10 61 Days 9 Hours
28International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U14 61 Days 9 Hours
29International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U12 61 Days 10 Hours
30International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U08 61 Days 11 Hours
31Irakli Lolua Memorial Rapid 63 Days 11 Hours
32''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 70 Days 6 Hours
33''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 70 Days 7 Hours
34''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 70 Days 7 Hours
35''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018'' - 10 წლამდე გოგონათა შორის 70 Days 7 Hours
36''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 70 Days 7 Hours
37''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 70 Days 7 Hours
38საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - Open 76 Days 10 Hours
39საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 76 Days 10 Hours
40საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 76 Days 10 Hours
41საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 76 Days 10 Hours
42საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 76 Days 12 Hours
43როსტომ წერეთლის სახელობის საჭადრაკო ტურნირი '' საჩხერის კონ-ტური'' 78 Days 7 Hours
44International Festival "Batumi-2018" U10 Boys 85 Days 8 Hours
45International Festival "Batumi-2018" U14 85 Days 9 Hours
46International Festival "Batumi-2018" U08 Girls 85 Days 9 Hours
47International Festival "Batumi-2018" U10 Girls 85 Days 9 Hours
48International Festival "Batumi-2018" U12 85 Days 9 Hours
49International Festival "Batumi-2018" U08 Boys 85 Days 11 Hours
50Murman Demuria 18th Memorial (Blitz) 85 Days 11 Hours