Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1Pikashakin SM 2018 1 Hours 39 Min.
2Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 1 Days
3Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 1 Days 1 Hours
4KurVi 30v Juhlaturnaus 1 Days 3 Hours
5Kurikan koulushakki Festivaali A 3 Days 6 Hours
6Kurikan koulushakki Festivaali B 3 Days 6 Hours
7Käpylän mestaruus 2018 3 Days 20 Hours
8Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 11 Days 9 Hours
9Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 13 Days 22 Hours
10Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 13 Days 22 Hours
11EtVaS 2018 B 14 Days 22 Hours
12EtVaS 2018 C 15 Days
13EtVaS 2018 A 15 Days 1 Hours
14Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 16 Days 2 Hours
15Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 16 Days 2 Hours
16Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 16 Days 2 Hours
17Oulun nopean shakin mestaruus 16 Days 4 Hours
1840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 20 Days 10 Hours
1940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 20 Days 10 Hours
2040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 22 Days 1 Hours
2140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 22 Days 2 Hours
22Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 23 Days
23Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 23 Days
24Työväentalosarjan 2. osakilpailu 23 Days 3 Hours
25Turun turnajaiset A-ryhmä 23 Days 4 Hours
26Turun turnajaiset F-ryhmä 23 Days 7 Hours
27Turun turnajaiset E-ryhmä 23 Days 7 Hours
28Turun turnajaiset C-ryhmä 23 Days 7 Hours
29Turun turnajaiset B-ryhmä 23 Days 7 Hours
30Turun turnajaiset D-ryhmä 23 Days 7 Hours
31Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 24 Days 21 Hours
32KäpSK:n rap 6/2018 24 Days 22 Hours
33Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 27 Days 5 Hours
34Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 29 Days 2 Hours
35Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 29 Days 2 Hours
36Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 30 Days 3 Hours
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 30 Days 3 Hours
38HSL vartit C-ryhmä, 2018 31 Days 23 Hours
39HSL_vartit_B_2018 32 Days 3 Hours
40Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 33 Days 6 Hours
41HSL vartit A-ryhmä, (2018) 35 Days 5 Hours
42Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 36 Days
43Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 36 Days
44Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 36 Days
45Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 36 Days 5 Hours
46FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 37 Days 3 Hours
47FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 37 Days 3 Hours
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 40 Days 22 Hours
49HSL vartit M-ryhmä (2018) 41 Days 22 Hours
50Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 43 Days 2 Hours