Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Otevřený přebor Š.O. Praga - 1.A 16 Minutes
2Velká cena Studence 2018 - hd8 32 Minutes
3Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2018/2019 11 Hours 46 Min.
4Regionální soutěž C SŠS 2018 - 2019 11 Hours 58 Min.
5Přebor Šachového klubu Bohnice 2018 14 Hours 6 Min.
6Bleskový turnaj č.5 ŠK 64 Plzeň 15 Hours 25 Min.
7O Pohár penzionu Protěž 2018 15 Hours 32 Min.
8PROSTĚJOVSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA, 8.ROČNÍK - 1.TURNAJ 16 Hours 49 Min.
9Praha - 67. PORG Open A 16 Hours 59 Min.
10Oddílový přebor mládež - mladší 2018-19 18 Hours 33 Min.
11Regionální přebor družstev sk. A SŠS 2018-2019 18 Hours 51 Min.
12Přebor kroužku SVČ Šipka Kroměříž 18 Hours 58 Min.
13Okresní přebor pětičlenných družstev Znojmo 2018/2019 21 Hours 25 Min.
14Memoriál Vladimíra Mikuleho 2018 23 Hours 21 Min.
15Regionální soutež Vysočina východ 2018/2019 družstva 1 Days
16Regionální soutěž Vysočina západ 2018/2019 družstva 1 Days
17Městský přebor Ostrava 2018/2019 1 Days 2 Hours
18O pohárek BVK - mladší žáci 1 Days 10 Hours
19O pohárek BVK - starší žáci 1 Days 10 Hours
20Přebor města Prostějov 2018 1 Days 11 Hours
21Oddílový přebor Orel Opava 2018-19 1 Days 12 Hours
22Klubový přebor v rapidu ŠK Praha 4 1 Days 12 Hours
23Praha - 67. PORG Open B 1 Days 13 Hours
24Regionální soutěž SŠS 2018-2019 - skupina A 1 Days 13 Hours
25ŠSPK - Regionální přebor družstev B - 2018/19 1 Days 14 Hours
26Přebor Kobylisy 2018 C 1 Days 14 Hours
27Šachový vlak 2018 / Chess Train 2018 1 Days 22 Hours
28Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice, 1 Days 23 Hours
29Memoriál Františka Zabloudila 2 Days 2 Hours
30Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina A 2 Days 10 Hours
31Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina B 2 Days 10 Hours
32OPI - okresu Břeclav 2 Days 12 Hours
332. liga F 18/19 2 Days 15 Hours
34Druhý ze seriálu šachových trunajů ve Vyškově 2018/2019 2 Days 16 Hours
35Regionální soutěž SŠS 2018-2019 - skupina B 2 Days 17 Hours
36Plzeňská šachová liga 2018/19 zavřený turnaj sk. D 2 Days 18 Hours
37Doprovodný turnaj č.1 při Plzeňské šachové lize 2018/19 2 Days 18 Hours
38Cascade OPEN 2018 Most 2 Days 18 Hours
39Mistrovství Čech do 8 let 2018 2 Days 18 Hours
40Mistrovství Čech do 10 let 2018 2 Days 18 Hours
41Přebor Gymnázia Lanškroun 2 Days 22 Hours
42ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2018/19 2 Days 22 Hours
43Krajský přebor II. třídy 'B' ÚKŠS 18/19 3 Days
44Krajská soutěž "A" MKŠS 2018/2019 3 Days
45Okresní přebor družstev okresu Opava 2018 - 2019 3 Days 1 Hours
46Okresní soutěž Karviná 2018/2019 3 Days 1 Hours
47Krajská soutěž "B" MKŠS 2018/2019 3 Days 1 Hours
48Regionální soutěž UH 2018/2019 3 Days 11 Hours
49ŠSPK - Regionální přebor A - 2018/19 3 Days 12 Hours
50ŠSPK – Krajský přebor v rapid šachu – Ampér 1 starší 3 Days 12 Hours