Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Lhotský rapid 4 Minutes
2POHÁR města Říčany 2018 25 Minutes
3POHÁR města Říčany 2018 25 Minutes
4Mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2018 17. ročník 43 Minutes
5FIDE OPEN Stare Mesto 2018 1 Hours 41 Min.
6FIDE OPEN Stare Mesto 2018 B 1 Hours 56 Min.
7Prázdninový přebor klubu v bleskovém šachu 2 Hours 2 Min.
8Grand prix Struharov 3 Hours 29 Min.
9Jeseník Open A 6 Hours 10 Min.
10Jeseník Open B 6 Hours 10 Min.
11Svatováclavský turnaj 2018_sk.D 6 Hours 33 Min.
12Svatováclavský turnaj 2018_sk.C 6 Hours 33 Min.
13Svatováclavský turnaj 2018_sk.B 6 Hours 33 Min.
14Svatováclavský turnaj 2018_sk.A 6 Hours 33 Min.
15Bleskový turnaj - mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2018 17. ročník 9 Hours 20 Min.
16Turnaj mládeže - mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2018 17. ročník 10 Hours 19 Min.
17Open Kadaň 2018 20 Hours 59 Min.
18Potvrzovací turnaj - Šachový tábor KHŠS 2018 1 Days 1 Hours
19Veletržní turnaj 2018 A 1 Days 5 Hours
20Olomouc Chess Summer 2018 - Open Olomouc turnaj C 1 Days 6 Hours
21Olomouc Chess Summer 2018 - Open seniorů turnaj D 1 Days 6 Hours
22Olomouc Chess Summer 2018 - A - Proclient Cup turnaj GM 1 Days 7 Hours
23Olomouc Chess Summer 2018 - B1 - Prima Pack Cup turnaj IM 1 Days 8 Hours
24Olomouc Chess Summer 2018 - B2 - Optimtop Cup turnaj IM 1 Days 8 Hours
25Svatováclavský rapid 1 Days 12 Hours
26Oddílový přebor 2018 v praktickém šachu 2 Days 14 Hours
27OPEN Dolní Benešov 2018-MKO mládež 22. 09. 2018 6. ročník rapid turnaje mládeže při Memoriálu 2 Days 22 Hours
2832. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 12. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2018-2019 2 Days 22 Hours
29Mozolov 2018 A 3 Days
30Mozolov 2018 B 3 Days
31Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2018 3 Days 5 Hours
32Olomouc Chess Summer 2018 - rapid turnaj E 3 Days 5 Hours
33Turnovský Granát 2018 (rapid) - součást 12. ročníku seriálu GP 2018/19 3 Days 8 Hours
34Fejfarův memoriál 2018 3 Days 11 Hours
35Valasska Bystrice Open 3 Days 11 Hours
36European Union Youth Championship 2018 - U12 4 Days 7 Hours
37European Union Youth Championship 2018 - U14 4 Days 7 Hours
38European Union Youth Championship 2018 - U8 4 Days 8 Hours
39European Union Youth Championship 2018 - U10 4 Days 8 Hours
40Olomouc Chess Summer 2018 - blitz turnaj F 5 Days 5 Hours
41Přebor oddílu TJ ČZ Strakonice 2018 6 Days 1 Hours
42Regionální přebor UH 2018/2019 6 Days 3 Hours
43Regionální soutěž UH 2018/2019 6 Days 3 Hours
44Zlínská krajská soutěž 2018/2019 6 Days 3 Hours
45Zlínský krajský přebor 2018/2019 6 Days 3 Hours
46Srbicky rapid 3. rocnik turnaje v rapid sachu 6 Days 5 Hours
47Jiráskův memoriál - 30.ročník 6 Days 22 Hours
48European Union Youth Championship 2018 - Blitz 7 Days 5 Hours
492. liga E 2018/2019 7 Days 7 Hours
50Eden 2 7 Days 23 Hours