Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
11. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 52 Minutes
2Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2018 1 Hours 47 Min.
342. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 2 Hours 45 Min.
4Jarní Kobylisy B 2018 4 Hours 59 Min.
5Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 5 Hours 6 Min.
643. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 5 Hours 9 Min.
743. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 5 Hours 14 Min.
8O pohár města Klatov B 7 Hours 39 Min.
9Školní přebor ZŠ U Sýpek v šachu 8 Hours 32 Min.
10Konopiště Garden Chess Open 2018 9 Hours 33 Min.
11Šachový král Postoloprt 2018 - VIII. ročník 10 Hours 14 Min.
12O pohár města Klatov A 11 Hours 14 Min.
13Varnsdorfský maraton v rapid šachu 12 Hours 54 Min.
1417. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 9. 6. 2018 14 Hours
15Turnaj v RAPIDšachu Rakovník 20 Hours 7 Min.
16Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2018 22 Hours 49 Min.
17Memoriál Františka Říhy 3 ročník 23 Hours 1 Min.
18Přebor ŠK Praha 4 - Memoriál V.Holuba 23 Hours 44 Min.
19O putovní pohár 2018 1 Days
20Prostějovská šachová liga 6. turnaj 2018 1 Days
21Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 1.A 1 Days
22Veletržní turnaj 2018 A 1 Days 1 Hours
23Přebor ZŠJG - kategorie 3 - 5. až 9. třída 1 Days 5 Hours
24Přebor ZŠJG - kategorie 1 - 1. až 2. třída 1 Days 5 Hours
25Přebor ZŠJG - kategorie 2 - 3. až 4. třída 1 Days 5 Hours
26Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Days 9 Hours
27Krajský přebor mládeže Kategorie H10 + D10 (1 postupující na MČech) 1 Days 13 Hours
28Krajské tréninkové šachové soustředění 2018 1 Days 22 Hours
29Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice 1 Days 22 Hours
30Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.B 2 Days 2 Hours
31Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.A 2 Days 2 Hours
32Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.B 2 Days 2 Hours
33Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.A 2 Days 2 Hours
34/Devátý šachový turnaj ze seriálu šachových turnajů ve Vyškově 2017/2018 2 Days 5 Hours
35ŠSPK_KP v rapid šachu_mladší 2 Days 9 Hours
36Nominační turnaj pro Šachovou olympiádu 2 Days 10 Hours
3715. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2018 2 Days 10 Hours
38ŠSPK_KP v rapid šachu_starsi 2 Days 10 Hours
3926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018, Grand Prix ČR - Open „A“, rapid šach, seriál Grand Prix ČR v rapid šachu 2017-18 2 Days 23 Hours
40Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 3 Days
41Strážský rapid 2018 24. ročník 3 Days 3 Hours
42Finále KP mládeže do 16 let PDŠS 2017/18 3 Days 6 Hours
43Finále KP mládeže do 14 let PDŠS 2017/18 3 Days 6 Hours
44Finále KP mládeže do 12 let PDŠS 2017/18 3 Days 6 Hours
45Finále KP mládeže do 10 let PDŠS 2017/18 3 Days 6 Hours
46Strážský žákovský rapid 3 Days 6 Hours
47Krajský přebor ŠSLK do 8 let 3 Days 6 Hours
487. ročník memoriálu Jiřího Zajíce - Valašské Meziříčí 20.5.2018 3 Days 6 Hours
4926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018 Open bleskový turnaj 3 Days 6 Hours
50Krajský přebor mládeže 2018 JčŠS v PŠ - H18 3 Days 7 Hours