Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.TournamentLast update
1XXI. Božićni Rejtingirani turnir za FIDE i CRO listu ,Ruščica 9.11-14.12.2018. 2 Hours 1 Min.
2IX.Pozivni šahovski turnir Sv. Lucija 12.12.2018.RUŠČICA. 2 Hours 1 Min.
3Adventski ženski šahovski turnir 2018 Hotel Palace, Zagreb 7 Hours 47 Min.
4II. Božićni kadetski turnir do 12 godina " Vodnjan 2018 " 8 Hours 6 Min.
5Brzopotezni turnir Lav 8/8 8 Hours 48 Min.
6VII. memorijalni turnir "DAMIR MAVRIN" - 2019. 9 Hours 1 Min.
7Završni turnir DOBAR ZRAK 2018. - nedjelja 16.12. 9 Hours 8 Min.
8 2.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 16 godina" Valamar Open Rabac 2019 " 9 Hours 41 Min.
9Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U14 12 Hours 13 Min.
10Zatvoreno prvenstvo SK Caissa 2018 13 Hours 23 Min.
11International Open Tournament "24th Open BOŠNJACI" 2019 18 Hours 45 Min.
12 2nd International Chess Amateur Tournament " Valamar Open Rabac 2019 " 20 Hours 18 Min.
13Svjetski dan KOPB 2018. - amatersko prvenstvo ŠK Aer 1 Days 5 Hours
1419. „ SVETI NIKOLA “ Kraljevica = kadetski turnir 1 Days 9 Hours
1519. „ SVETI NIKOLA “ Kraljevica 1 Days 9 Hours
16II. Božićni kadetski turnir do 16 godina " Vodnjan 2018 " 1 Days 10 Hours
17Otvoreni šahovski turnir povodom 11.godišnjice ŠK“BROD“Slavonski Brod 1 Days 16 Hours
18Pojedinačno seniorsko prvenstvo Istarske županije u blitz šahu za 2018. godinu 1 Days 16 Hours
19Sv. Nikola u Novom Zagrebu - 15. turnir za 2018. - Bonus bodovi 1 Days 16 Hours
20Pojedinačno kadetsko prvenstvo Istarske županije u blitz šahu za 2018. godinu 1 Days 16 Hours
2115.kadetski šahovski turnir "IOVALLIUM"_otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova 1 Days 16 Hours
22V. memorijal Mišela Bertusija - Gospodar prosinca 2018. 1 Days 16 Hours
2311. juniorski turnir "107"_ otvoreno prvenstvo Osječko-baranjske županije 1 Days 17 Hours
2421.ženski šahovski turnir "ČAROBNI PRSTEN"_otvoreno prvenstvo OBŽ 1 Days 17 Hours
25Pojedinačno juniorsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U18, U20 1 Days 17 Hours
266. Turnir nada_NAŠA DJECA_18 1 Days 17 Hours
27Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U8 - U10 1 Days 18 Hours
28Božićni turnir Dražice 2018 1 Days 18 Hours
29Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U12 1 Days 19 Hours
30ZAGREB OPEN “III. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA” 2 Days 7 Hours
31UNISPORT LIGA 2018 2 Days 9 Hours
32Unisport liga 2018 šah 2 Days 9 Hours
33II Bilogorsko-podravski gambit U-10 2 Days 13 Hours
34II Bilogorsko podravski gambit_U12_2018 2 Days 13 Hours
35Bilogorsko podravski gambit, U-20, 2018. 2 Days 13 Hours
36Bilogorsko podravski gambit U-14, 2018. 2 Days 13 Hours
37Memorijalni turnir "Mašan Sredanović - 2018." 2 Days 16 Hours
38Pojedinačno prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu Šahisti amateri, neregistrirani pri HŠSu, U8 - U20 2 Days 18 Hours
39Otvoreno ekipno prvenstvo Primorsko-goranske županije = mlađi kadeti 2 Days 20 Hours
4010. brzopotezni turnir "ROMBERG_GENS UNA SUMUS"_otvoreno prvenstvo grada Belišća 2 Days 22 Hours
4125. Zadar Open - B tournament 3 Days 8 Hours
4225. Zadar Open - A tournament 3 Days 8 Hours
431. Zimski šahovski turnir u Klenovniku 3 Days 9 Hours
442018 12 7 Turnirić 3 Days 10 Hours
45Open B kao Branimirac, petak u 18 4 Days 7 Hours
46Prvenstvo Šk Batana za 2018. godinu 4 Days 8 Hours
47Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 13 (drugi dio sezone) 4 Days 9 Hours
48Ekipno prvenstvo osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije - DJEVOJČICE 5 Days 9 Hours
49Ekipno prvenstvo osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije 5 Days 10 Hours
50SPLIT OPEN 2019 5 Days 16 Hours