Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1VI Obert Club Escacs Cornella 2018 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol 2 Hours 18 Min.
2XXVI PROMOCIO BADALONA 3 Hours 5 Min.
3Obert de Cerdanyola 2018 13 Hours 12 Min.
4PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA GRUP MITJANS CURS 2018-19 18 Hours 1 Min.
5Campionat Territorial del Baix Llobregat (196841) 23 Hours 56 Min.
6Campionat Territorial del Barcelones (196837) 23 Hours 56 Min.
7Campionat Territorial Absolut de Barcelona (196840) 23 Hours 57 Min.
8I Torneig Blitz Chupitorneo 1 Days
9XXXVI Torneig Open de Martorell Grup C 1 Days 6 Hours
10XXXVI Torneig Open de Martorell Grup B (193324) 1 Days 6 Hours
11XXXVI Torneig Open de Martorell Grup A (193323) 1 Days 6 Hours
12I Open de Tardor del Club de Escacs Barcelona - Eléctrica de Baleares. 1 Days 9 Hours
13III Open Club Escacs Barcelona Eléctrica de Baleares - (FIDE ID 197383) 1 Days 9 Hours
14II TORNEIG TARDOR GERUNDA "Tancat MC" 1 Days 10 Hours
15IV Obert Actiu de Badalona 1 Days 10 Hours
16Obert FOMENTem els escacs 1 Days 11 Hours
17II TORNEIG TARDOR GERUNDA "Obert" 1 Days 11 Hours
18XV Obert del Maresme (191819) 1 Days 12 Hours
19PRIMER CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA GRUP DIMARTS CURS 2018-19 1 Days 18 Hours
20I Obert Actiu d'Escacs Vila de Manlleu 2018 2 Days 2 Hours
21Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 C 2 Days 8 Hours
22Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 B 2 Days 8 Hours
23Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 A 2 Days 8 Hours
24VII Obert Escacs del Moianes 2018 (196173) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 2 Days 10 Hours
25XII Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 2 Days 12 Hours
26XII Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code198868 2 Days 12 Hours
27XII Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code 198869 2 Days 12 Hours
28PRIMER CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA GRUP PETITS DILLUNS CURS 2018-19 2 Days 17 Hours
29XX Torneig de fires "Memorial Antoni Medinyà" 3 Days 11 Hours
30XX Torneig de fires "Memorial Antoni Medinyà" - Grup S14 3 Days 11 Hours
31Torneig Ciutat de Barcelona 2018 Actius -196835- 3 Days 13 Hours
32Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub12 3 Days 15 Hours
33Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub16 3 Days 15 Hours
34Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub14 3 Days 16 Hours
35Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub18 3 Days 16 Hours
36Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub10 3 Days 16 Hours
37Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub8 3 Days 17 Hours
38Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub18 4 Days 17 Hours
3918è Open d'Escacs de Festa Major de Les Corts -4t Memorial Francesc Muñoz (R) 4 Days 20 Hours
40SOCIAL LLIGA A - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 4 Days 21 Hours
41SOCIAL LLIGA B - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 4 Days 21 Hours
4218è Open d'Escacs de Festa Major de Les Corts 4t Memorial Francesc Muñoz (SR) 5 Days 14 Hours
43 Torneig Ciutat de Barcelona 2018 Estandar -196836- 5 Days 15 Hours
44Campionat de Catalunya per Equips d'Edats - Sub18 5 Days 19 Hours
45Cerrado Norma IM Club Escacs Barcelona Eléctrica de Baleares - (FIDE ID 198574) 6 Days 7 Hours
46PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE GRUP GRANS CURS 2018-19 6 Days 18 Hours
47PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE GRUP PETIS CURS 2018-19 6 Days 18 Hours
48Campionat Territorial Absolut de Girona (196847) 7 Days 9 Hours
49PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA GRUP GRANS CURS 2018-19 7 Days 18 Hours
50III Halloween Chess Tournament - Peón Doblado 8 Days 12 Hours