Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TournamentLast update
112-th Childrens chess tournament LIONS CUP 2018 B Sofia 26-27.05.2018 1 Hours 46 Min.
2Б B<08 Купа Дюни - II-ро Открито първенство на България за момчета до 8 години 30 май - 2 юни 2018 г., гр. Приморско 1 Hours 50 Min.
3Купа Дюни - C- II-ро Открито първенство на България за момичета 8 и 10 години G08, 10 30 май - 2 юни 2018 г., гр. Приморско 1 Hours 51 Min.
4A B<10 Купа Дюни - II-ро Открито първенство на България за момчета до 10 години 30 май - 2 юни 2018 г., гр. Приморско 1 Hours 51 Min.
5A <2000 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 11.06 - 16.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 1 Hours 53 Min.
6B <1700 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 14.06 - 17.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 1 Hours 57 Min.
7Открит турнир Купа Царево 2018 - Open Kupa Tsarevo 2018 04.06 - 08.06.2018 - Парк Царево, Бургaско 2 Hours 31 Min.
812-th Childrens chess tournament - LIONS CUP 2018 A Sofia 26-27.05.2018 3 Hours 29 Min.
9R <2300 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 09.06 - 10.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 1 Days
10V 60+ Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 10.06 - 13.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 1 Days
11E <U12 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 16.06 - 17.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 1 Days
1268th Bulgarian Team Chess Championship - Men 2018 (Standard) 1 Days 4 Hours
13Bulgarian Team Chess Championship - Men 2018 (Rapid) 1 Days 4 Hours
14Bulgarian Team Chess Championship - Men 2018 (Blitz) 1 Days 4 Hours
15ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 15-17 ЮНОШИ FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19-22 MAY 2018 to 15-17 1 Days 6 Hours
16ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 13 г. МОМЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19-22 MAY 2018 to 13 years old Boys 1 Days 6 Hours
17ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 11 г. МОМЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19-22 MAY 2018 to 11 years old Boys 1 Days 6 Hours
18ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 9 г. МОМЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19 - 22 MAY 2018 to 9 years old Boys 1 Days 6 Hours
19ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 7 г. МОМИЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONSHIP ALBENA 19 - 22 MAY 2018 to 7 years old Girls 1 Days 6 Hours
20ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 9 г. МОМИЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA19 - 22 MAY 2018 to 9 years old Girls 1 Days 7 Hours
21ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 11 г. МОМИЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19-22 MAY 2018 to 11 years old Girls 1 Days 7 Hours
22ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 Г до 7 г. МОМЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19 - 22 MAY 2018 to 7 years old Boys 1 Days 8 Hours
231st International chess festival "Kaisa" 1 Days 10 Hours
24Bulgarian Team Chess Championship - Women 2018 (Blitz) 2 Days
25Bulgarian Team Chess Championship - Women 2018 (Rapid) 2 Days
2651st Bulgarian Team Chess Championship - Women 2018 (Standard) 2 Days
27D <U08 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 16.06 - 17.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 2 Days 1 Hours
28ПЪРВИ ДЪРЖАВНИ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА АЛБЕНА 19 - 22 МАЙ 2018 г. до 13-17 МОМИЧЕТА FIRST NATIONAL SCHOOL CHAMPIONATSHIP ALBENA 19-22 MAY 2018 to 13-17 2 Days 3 Hours
29TOURNAMENT OF THE CHAMPIONS 2 Days 10 Hours
30C <U18 Шахматен фестивал Синьо лято 2018 Chess Festival Blue Summer 2018 10.06 - 13.06.2018 Черноморец хотел Роза**** 3 Days 3 Hours
31Международен турнир Сливница 4 Days 5 Hours
3216th Slivnitsa open rapid chess 19 May 16-ти открит турнир по ускорен шахмат 19 Май 5 Days 6 Hours
33Bulgarian Individual Championship - Boys to 10 years old - Blitz 8 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство по Блиц за момчета до 10 години 8 Юни 2018 7 Days 1 Hours
34Bulgarian Individual Championship - B10 RAPID 9-10 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство по Рапид за момчета до 10 години 9-10 Юни 2018 7 Days 2 Hours
35Bulgarian Individual Championship - Boys to 10 years old - 3-8 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство за момчета до 10 години 3-8 Юни 2018 7 Days 2 Hours
36Bulgarian Individual Championship - Boys to 8 years old - Blitz 8 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство по Блиц за момчета до 8 години 8 Юни 2018 7 Days 2 Hours
37Bulgarian Individual Championship - B8 RAPID 9-10 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство по Рапид за момчета до 8 години 9-10 Юни 2018 7 Days 2 Hours
38Bulgarian Individual Championship - Boys to 8 years old - 3-8 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство за момчета до 8 години 3-8 Юни 2018 7 Days 3 Hours
3932nd open TETEVEN 32-ри открит турнир ТЕТЕВЕН 7 Days 12 Hours
40Bulgarian Individual Championship - Girls to 10 years old - 3-8 June 2018 Държавно Индивидуално Първенство за момичета до 10 години 3-8 Юни 2018 9 Days 8 Hours
41I-ви шахматен турнир "Столичен дебют" А 9 Days 12 Hours
42Детски турнир на ШК ЦСКА за КУПА ФЛОРИНА 4-8 клас 9 Days 14 Hours
43Детски турнир на ЦСКА КУПА FLORINA 3 клас 9 Days 14 Hours
44Детски турнир на ЦСКА КУПА ФЛОРИНА 2 клас 9 Days 14 Hours
45Детски турнир на ШК ЦСКА КУПА ФЛОРИНА 1 клас 9 Days 14 Hours
46ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ - Група А Пловдив, 13.05.2018 10 Days 2 Hours
47I-ви шахматен турнир "Столичен дебют" B 10 Days 4 Hours
48XII Открит турнир Ловеч 2018 10 Days 5 Hours
49ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ - Група B Пловдив, 13.05.2018 10 Days 7 Hours
50Турнир във военно окръжие ЯМБОЛ 11 Days 1 Hours