Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TournamentLast update
1V-ти Детски турнир " За буквите" 17.02.2019 г.- Кюстендил 59 Minutes
28 th Bogomil Andonov Memorial - 10.03.2019 g. - Kustendil 59 Minutes
341st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT A 9 Hours 1 Min.
483rd BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP MEN - SEMIFINAL 10 Hours 3 Min.
568th BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP WOMEN - SEMIFINAL 10 Hours 8 Min.
6II CHESS TOURNAMENT "LYASKOVETS" < 2200/ Втори шахматен турнир "Лясковец" < 2200 13 Hours 37 Min.
741st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT B 14 Hours 46 Min.
8ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 16 Hours
9ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 1 Days 13 Hours
10ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 1 Days 15 Hours
11ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 2 Days 11 Hours
12Hereya-Drujba Open - 17.02.2019 2 Days 15 Hours
13МЕМОРИАЛ ИВАН МАНОЛОВ 2 Days 16 Hours
14"Купата на Bulgaria Mall" XXII - 26.01.2019 3 Days 20 Hours
15КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ 6 Days 12 Hours
16 Chess Club CSKA Open Championship 6 Days 14 Hours
17ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 2 - Група А, Пловдив, 13.01.2019 7 Days 13 Hours
18Купа Траяна C 12-13.01/Trayana Cup Open 7 Days 15 Hours
19Купа Траяна А 12-13.01/Trayana Cup U08,U10 7 Days 15 Hours
20Купа Траяна B 12-13.01/Trayana Cup U12,U14 7 Days 15 Hours
21Шах в Двореца 2200 - 4 турнир 7 Days 16 Hours
22ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 2 - Група B, Пловдив, 13.01.2019 7 Days 16 Hours
2313 IVIS Cup A-Memorial "Yordan Stoynov" Sofia 05-06.01.2019 14 Days 17 Hours
2413 IVIS Cup B - Memorial " Yordan Stoynov " Sofia 05-06.01.2019 14 Days 17 Hours
25Ямбол - новогодишен блиц 15 Days 19 Hours
26Pernik New Year Blitz 30.12.2019 21 Days 18 Hours
27Детски коледен турнир - Трявна 2018 25 Days 7 Hours
28II Мемориален турнир "Красимир Скорчев" 25 Days 10 Hours
29Коледен турнир на Враца 29 Days 15 Hours
30Коледен турнир "Сини камъни" 29 Days 17 Hours
31Открит турнир по шахмат "РАПИД" ШУМЕН_16_XII_2018 35 Days 15 Hours
32XXIII турнир по ускорен шах на ПП "ГЕРБ"-Варна, Фестивален Комплекс, 15.12.2018г. 36 Days 14 Hours
33Коледен турнир в Община Сандански - 15.12.2018г. 36 Days 15 Hours
34IV-ти детски турнир "КОЛЕДНА ЗВЕЗДА" 36 Days 15 Hours
35Ангел Милев-2 ОДК - Ямбол 122018 36 Days 19 Hours
36IV Kupa Mall Veliko Tarnovo 39 Days 19 Hours
37Шах в Двореца 2200 - 3 турнир 42 Days 16 Hours
38Новогодишен турнир на ШК"Каиса-Варна" турнир Б 08.12.2018 43 Days 15 Hours
39Новогодишен турнир на ШК"Каиса-Варна" турнир А 08.12.2018 43 Days 16 Hours
40Криле на интелекта Група A 01-02.12.2018 НИК U08, U10 48 Days 22 Hours
41Криле на интелекта Група B 01-02.12.2018 48 Days 22 Hours
42Криле на интелекта Група C 01-02.12.2018 48 Days 22 Hours
43BULGARIAN INDIVIDUAL RAPID CHESS CHAMPIONSHIP - 02.12.2018 49 Days 14 Hours
44First Weekend - 3 49 Days 15 Hours
45КУПА БУРГАС 49 Days 19 Hours
46BULGARIAN INDIVIDUAL BLITZ CHAMPIONSHIP - 01.12.2018 50 Days 15 Hours
47B_ІV Мемориал Юлиян Радулски/ІV Memorial Juliyan Radulski <U14 25.11.2018 г. 56 Days 14 Hours
48A_ІV Мемориал Юлиян Радулски/ІV Memorial Juliyan Radulski 25.11.2018 г. 56 Days 14 Hours
49Детски Турнир по Ускорен Шах “Шахматна есен” 25.11.2018 56 Days 15 Hours
509-ти мемориал Николай Манев - Ямбол 56 Days 17 Hours