Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 41 Minutes
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 42 Minutes
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 42 Minutes
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 45 Minutes
5 I dərəcə almaq uğrunda TRİM-nin Nəsimi Rayon açıq birinciliyi 1 Hours 5 Min.
6I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 2 Hours 16 Min.
7HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Hours 5 Min.
8HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Hours 5 Min.
9HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Hours 5 Min.
10HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Hours 5 Min.
11HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Hours 6 Min.
12HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 3 Hours 6 Min.
1326 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 3 Hours 36 Min.
14Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 3 Hours 39 Min.
15Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 3 Hours 46 Min.
1601 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 6 Hours 46 Min.
1701 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 6 Hours 46 Min.
1815 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Beynəlxalq reytinqli uşaq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 6 Hours 46 Min.
19HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 7 Hours 51 Min.
20Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 1 Days 1 Hours
21Gilan Chess Tournament - May 2018 1 Days 4 Hours
22Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 1 Days 7 Hours
23Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 1 Days 7 Hours
24Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 1 Days 7 Hours
25TEMPO 19-05-2018 RSK 2 Days
26"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 2 Days 3 Hours
27UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 2 Days 4 Hours
28AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 2 Days 7 Hours
29Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 3 Days 1 Hours
30Elfim Günəşli III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 3 Days 1 Hours
31Banklar arasında şəxsi-komanda birinciliyi /Bakı, 14.05-18.05.2018 3 Days 5 Hours
32Quba Tempo-turnir 3 Days 7 Hours
33Resublika gunune hesr olunmush derece yarishi ABC Kids tedris merkezi 3 Days 23 Hours
34Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 4 Days 8 Hours
3524-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Days 10 Hours
3624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Days 10 Hours
3724-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Days 10 Hours
38Baku Summer Blitz 7 july 2018 4 Days 22 Hours
39Baku Summer Rapid 30 june 2018 4 Days 22 Hours
40Ümumtəhsil məktəblərinin müəllimləri arasında ümummilli lider H.Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə həsr olunmuş şahmat yarışı. 5 Days 4 Hours
41Ucar şəhər 6 nomrəli məktəbin pilot şahmat siniflərinin şəxsi birinciliyi 5 Days 8 Hours
421 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 5 Days 22 Hours
431 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 5 Days 23 Hours
4424-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 3 Hours
4524-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 3 Hours
4624-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 3 Hours
47Baku Summer Open 1-8 july 2018 6 Days 8 Hours
48Elfim Günəşli Rapid turnir 10 dəq +5 saniyə 8 Days 1 Hours
49Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece 8 Days 8 Hours
50Elfim Günəşli " İlk 10 yerə mükafat " III dərəcə yarışı 8 Days 8 Hours