Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 2 Hours 37 Min.
2Մարզադպրոցի բաց առաջնուրթյուն 3 Hours 4 Min.
3Lazr Sargsyani hushamrcashar 1 Days 3 Hours
479th Armenian CH The 1st League 1 Days 21 Hours
5Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 1 Days 23 Hours
6Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 1 Days 23 Hours
7Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 3 Days
8Abovyan OPEN-2018 blitz 7 Days 1 Hours
9Տ.Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/8 եզրափ.մրց. ՇՏ 7 Days 3 Hours
10Abovyan OPEN-2018 8 Days 1 Hours
11Որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 9 Days 4 Hours
1274th Armenian Women's Ch. /The 1st League 15 Days 21 Hours
13Ուսումնամարզական մրցաշար 16 Days 2 Hours
14Շախմատի տան 1/16 եզր.մրց. 19 Days 3 Hours
15Ամառային որակավորման մրցաշար III կարգայիններ/II կարգի համար/ 20 Days 3 Hours
16Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 25 Days 23 Hours
17Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շախմատի Միջազգային Օրվան 28 Days
18ՀՀ հաշմանդամների մարզական փառատոնի շրջանակներում- արագ շախմատի մրցաշար 33 Days 19 Hours
19Ամառային որակավորման մրցաշար IVկարգայիններ/IIIկարգ լրացնելու համար/ 36 Days 3 Hours
20Մրցաշար 1-ին կարգի համար/Հ. Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 36 Days 3 Hours
21Ամառային որակավորման մրցաշար Կարգ չունեցող և V-րդ կարգայիններ /IVկարգ լրացնելու համար/ 36 Days 4 Hours
22Stepan Avagyan Memorial - Blitz 2 36 Days 6 Hours
23Stepan Avagyan Memorial 2018 U12 38 Days 2 Hours
24Stepan Avagyan Memorial 2018 U10 38 Days 2 Hours
25Stepan Avagyan Memorial 2018 U8 38 Days 2 Hours
26Stepan Avagyan Memorial 2018 U18 38 Days 2 Hours
275 July 42 Days 2 Hours
28Stepan Avagyan Memorial - Blitz 42 Days 4 Hours
29ՀՀ կույր շախմատիստների 2018թ. առաջնության եզրափակիչ 43 Days 8 Hours
30Չորրորդ կարգի մրցաշար/ Շ Տ 44 Days 4 Hours
312-րդ կարգ Աջափնյակ 25.06.2018 45 Days 3 Hours
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 48 Days 2 Hours
33Մրցաշար 2-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 48 Days 2 Hours
343-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք.Հրազդան 48 Days 4 Hours
3511th Annual K. Asrian Memorial 48 Days 23 Hours
36Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 49 Days 1 Hours
374-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 50 Days 4 Hours
38Summer -2018/ Ch. H. 50 Days 21 Hours
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Արաբկիր ,1-ին խումբ 51 Days 23 Hours
404-րդ կարգ որակավորման մրցաշար. Արաբկիր 2-րդ խումբ 51 Days 23 Hours
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 52 Days 4 Hours
42Կայծակնային մրցաշար 53 Days 1 Hours
431-ին կարգի մրցումներ Գավառ 22.06.2018 53 Days 3 Hours
44Կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 54 Days 1 Hours
452-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(12:00)-Նոր Նորք 54 Days 3 Hours
46Վարկանիշային մրցաշար II փուլ 55 Days 1 Hours
473-րդ կարգ Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց 55 Days 2 Hours
483-րդ կարգ 15.06.2018թ 56 Days 1 Hours
49Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (tghaner) 56 Days 1 Hours
50Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (aghjikner) 56 Days 1 Hours