Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1 74-th Armenian Women's CH . The Highest League 14 Hours 17 Min.
279th Armenian Ch. The Highest League 15 Hours 3 Min.
3Armenian Rapid Ch.2019. A. Anastasian Memorial 15 Hours 11 Min.
4Armenian Ch. SF./Rapid 1 Days 17 Hours
5Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 2 Days 22 Hours
6A.Margaryan 9th Memorial- A1 U18 4 Days 14 Hours
7A.Margaryan 9th Memorial- A2 U14 4 Days 15 Hours
8A.Margaryan 9th Memorial - RR 4 Days 17 Hours
9Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա5 8պ. 4 Days 18 Hours
10Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 4 Days 19 Hours
11Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 4 Days 19 Hours
12Մարտունի,ՉՈՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար 2019 ձմեռ Վարդենիկում 7 Days 20 Hours
13Հակոբ,Շալիկո Հակոբյանների ևԳ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար Մարտունի,Ծակքար 9 Days 17 Hours
14BLITZ A 23 Days 16 Hours
15BLITZ B 23 Days 19 Hours
16ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2007-2008ԹԹ 24 Days 15 Hours
17ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2009-2010ԹԹ 24 Days 16 Hours
18ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐ 24 Days 18 Hours
19T. Petrosyan Chess House F./Rapid 24 Days 18 Hours
20ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2006թ. և մեծ 24 Days 23 Hours
21ՆՀՏ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 25 Days 9 Hours
22Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 25 Days 16 Hours
23Chess Academy Cup Yerevan 2018 25 Days 16 Hours
24Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 25 Days 17 Hours
25ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2011-2012ԹԹ ԵՎ ՓՈՔՐ ՏԱՐԻՔԻ 25 Days 19 Hours
26Դպրոցի 58-րդ առաջնություն 3-րդ փուլ 25 Days 19 Hours
27Loru marzi kisaezrapakich 26 Days 17 Hours
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ, ք. Հրազդան 26 Days 17 Hours
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ, ք. Հրազդան 26 Days 18 Hours
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, աղջիկներ-ք. Հրազդան 26 Days 18 Hours
31Նոր Նորքի շախմատի դպրոցի 2-րդ առաջնության եզրափակիչ 26 Days 19 Hours
32Tareverjyan bac arajnutyun 27 Days 17 Hours
33Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 28 Days 21 Hours
34T.Petrosyan Chess House Final 29 Days 17 Hours
35Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 29 Days 20 Hours
36 Արաբկիրի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության 1/4 եզրափակիչ 30 Days 17 Hours
37Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Բ 31 Days 15 Hours
38Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Ա 31 Days 15 Hours
392-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 31 Days 15 Hours
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Էրեբունի 31 Days 18 Hours
41Նուբարաշեն ՇՄՄ-ի 2018թ․ Բաց առաջնություն 32 Days 14 Hours
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 33 Days 9 Hours
434-րդ կարգ 10.12.-17.12.2018թ.Աջափնյակ 34 Days 15 Hours
441-ին կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 35 Days 20 Hours
45Վարդենիկի ՇԴ -ի Չորրորդ կարգի մրցաշար 35 Days 21 Hours
46Վարկանիշային մրցաշար, ք. Հրազդան 37 Days 15 Hours
47Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-10 38 Days 14 Hours
48Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-12 38 Days 14 Hours
49Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-08 38 Days 17 Hours
50Դպրոցի 58-րդ առաջնություն 2-րդ փուլ 38 Days 17 Hours