Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1Tsaghkadzor Open 2018 4 Hours 31 Min.
2Tsaghkadzor Open 2018 U-12 5 Hours 20 Min.
3Tsaghkadzor Open 2018 U-10 5 Hours 50 Min.
4Tsaghkadzor Open 2018 U-8 6 Hours 22 Min.
53-րդ կարգ Աջափնյակ 18.10.2018թ. 11 Hours 26 Min.
6Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 3 Hours
7Շիրակի մարզի 2019թ.-ի 1/8 եզրափակիչ 1 Days 6 Hours
83-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 6 Hours
9Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 11 Hours
10loru marzi veteran shaxmatistneri 2018 arajnutyun 2 Days 1 Hours
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն (16։30) 3 Days 6 Hours
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն (15։00) 3 Days 7 Hours
13Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց/Մ-12 4 Days 5 Hours
14Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց./Մ-08 4 Days 5 Hours
15Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց./Մ-10 4 Days 5 Hours
16Սպարտակիադա տղաներ 4 Days 10 Hours
17Սպարտակիադա աղջիկներ 4 Days 10 Hours
188-12դասարանների շախմատի մարզային առաջնություն 6 Days 2 Hours
19ԵՐԵՎԱՆԻ ՀԻՄՆԱԴՐՄԱՆ 2800 ԱՄՅԱԿԻՆ ՆՎԻՐՎԱԾ ՄՐՑԱՇԱՐ 6 Days 4 Hours
20Դավթաշեն շախմատի դպրոց. կիսաեզրափակիչ մրցաշար (4-րդ և 3-րդ կարգեր) 6 Days 12 Hours
21Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն 8 Days 6 Hours
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն 9 Days 12 Hours
23Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար 10 Days 5 Hours
24Արագ շախմատ 10 Days 9 Hours
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(15:00) 12 Days 6 Hours
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:30) 12 Days 6 Hours
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 12 Days 6 Hours
28Վառդենիկի առաջնություն2018 աշուն 13 Days 6 Hours
29ՀՀ դպրոցականների 2018թ.-ի սպարտակիադա 15 Days 6 Hours
304 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 16 Days 13 Hours
31ՀՀ դպրոցականների 2018թ.-ի սպարտակիադա 17 Days 7 Hours
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 19 Days
33ՆՀՏ եզրափակիչ 19 Days 3 Hours
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 19 Days 6 Hours
35T. Petrosyan Chess House SF/Rapid-1 21 Days 7 Hours
36Շիրակի մարզի 1/32 առաջնություն Կարգ չունեցող և V կարգայիններ 22 Days 6 Hours
37Մալաթիա ՇՄՄ 1 կարգի որակավորման մրցաշար 25 Days 4 Hours
38Մալաթիա ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 26 Days 6 Hours
39Անկախության օրվան նվիրված արագ շախ. մրց. 27 Days 13 Hours
40Արագ շախմատ 30 Days 8 Hours
41Կայծակնային մրցաշար նվիրված Անկախության Հանրաքվեի Տարելիցին 30 Days 9 Hours
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 31 Days 1 Hours
43T.Petrosyan Chess House 1/2 Final 31 Days 4 Hours
44Գորիս մրցաշար 31 Days 6 Hours
45ՀՀ ԶՈւ շախմատի թիմային առաջնություն 37 Days 8 Hours
46Աչաջուր 4-րդ կարգայիների մրցաշար 2018թ. 50 Days 3 Hours
47Աչաջուր 1 կարգայինների մրցաշար 50 Days 21 Hours
48 ՙՙՙՀաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ՚՚ մրցանակի համար արագ շախմատի մրցաշար 51 Days 5 Hours
49Lazr Sargsyani hushamrcashar 54 Days 9 Hours
50Մարզադպրոցի բաց առաջնուրթյուն 55 Days 9 Hours