Benvingut a la base de dades de torneigs de Chess-Results.com

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 305.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Cerca de torneigs

Aquí podeu cercar un torneig i mostrar/imprimir/exportar a Excel els resultats finals, els aparellaments, les taules creuades i d'altres.

Cerca de jugadors

Aquí podeu trobar tots els torneigs que ha jugat un jugador i mostrar/imprimir/exportar a Excel tots els detalls sobre aquest jugador en els torneigs.

Cerca de partides

Aquí podeu cercar partides i reproduir-les en línia o descarregar-les en format PGN.

Contacte

Si teniu preguntes, suggeriments i crítiques si us plau envieu-me (Heinz Herzog) un correu electrònic a :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Núm.TorneigFEDSenyeraDarrera actualització
1V Floripa Chess Open 2019 - Válido para Norma de GM/WGM - MI/WMI - 30mil reais! 21 a 27 de janeiro! BRA
1 Minuts
2Torneo de Ajedrez Rápido "XX Aniversario INTEGRA AC" Categoría Libre MEX
1 Minuts
32. Kampf der Generationen AUT
1 Minuts
4Ligue élite du dimanche - S9 - Matchs hors-concours CAN
2 Minuts
560 Aniversario Club de Ajedrez Paysandu URU
2 Minuts
6Ligue élite du dimanche - S9 - Saison régulière (Lentes) CAN
2 Minuts
7World Youth Chess Championships 2018 Open under 16 GRE
2 Minuts
8Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 A CAT
2 Minuts
92018 Aurora Fall Open - MASTER CAN
3 Minuts
102018 Aurora Fall Open - U2000 CAN
3 Minuts
112018 Aurora Fall Open - U1600 CAN
3 Minuts
122018 Aurora Fall Open - U1300 CAN
3 Minuts
13CAMPEONATO SEMIFINAL 2018 GRUPO DOS GUA
3 Minuts
142018 Aurora Fall Open - JU900 CAN
3 Minuts
15World Youth Chess Championships 2018 Open under 18 GRE
4 Minuts
16XII Circuito de Xadrez Rapido dos Campos Gerais - Etapa 2 - Castro - 21.10.2018 Categorias Sub 14 - Abs BRA
4 Minuts
17Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) UKR
5 Minuts
18Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) UKR
5 Minuts
196 командний КУБОК ПОДІЛЛЯ м.Вінниця (макс.кількість команд-20) UKR
5 Minuts
20Вінницькі ВЕРЕМІЇ (до 12 років, 2006 р.н. і молодші) UKR
5 Minuts
213. liga A1 2018/19 SVK
8 Minuts
22World Youth Chess Championships 2018 Girls under 14 GRE
9 Minuts
23Eliminatoria De Santo Domingo 2018 ( Fem ) DOM
9 Minuts
24World Youth Chess Championships 2018 Girls under 16 GRE
10 Minuts
25Carlton Williams Memorial BER
11 Minuts
26Campeonato Abierto puntuable para pre selección 2019 ESA
11 Minuts
27World Youth Chess Championships 2018 Girls under 18 GRE
12 Minuts
28Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - B RUS
13 Minuts
29Circuito CXSP Virgílio Ribeiro 2018 - 10a Etapa (Outubro) BRA
13 Minuts
30Festival de Ajedrez Infantil Efemerides de Baranoa 2018 Sub 10 COL
13 Minuts
31Festival de Ajedrez Infantil Efemerides de Baranoa 2018 Sub 12 COL
13 Minuts
32Kvalitetna liga Beograda 2018 SRB
13 Minuts
33Chess.com Isle of Man Intermational Chess Tournament - Masters ENG
15 Minuts
3417e open international de Menton - Tournoi C FRA
16 Minuts
352 Circuito IRT de Xadrez SUB 2050 - TAÇA PLASPACK - IV Etapa ID CBX 4473 e ID FIDE 196315 BRA
17 Minuts
36JERNS 2018 - Infantil Masculino BRA
19 Minuts
37Campionat de Menorca Individual ESP
19 Minuts
38Sona Irish Youth Super Cup 2018 U19 IRL
19 Minuts
39Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - A RUS
19 Minuts
40Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - B RUS
20 Minuts
41XX Torneio Internacional da Cela 21 Outubro 2018 - 1ª Sessão - 14,30 horas POR
21 Minuts
42Sona Irish Youth Super Cup 2018 U14 IRL
23 Minuts
43IRT PRE CONTINENTAL SUR - AREQUIPA CLASIFICATORIO PARA EL CONTINENTAL DE LAS AMERICAS PER
23 Minuts
44NM Dr. Harold Chan Open 2018 FIDE U-1600 Section JAM
25 Minuts
45IRT SUB-2200 CLUB ATLETICO RIVER PLATE- 19/20/21 DE OCTUBRE - SEMIFINAL DE LOS CAMPEONATOS ARGENTINOS AMATEUR - VALIDO ELO FIDE . 6ta RONDA 14 HS. ARG
26 Minuts
46Torneo IRT Sub2200 Copa Josefa Aurora PAR
27 Minuts
47División de Honor Por equipos de Almería ESP
27 Minuts
48Kobyliský rapid 2018-2019, 2. turnaj CZE
28 Minuts
49Турнир по быстрым шахматам, посвящённый Дню народного единства RUS
28 Minuts
50Third Saturday Djenocici MNE FM X-2018 MNE
30 Minuts