Vælkomin til kappingardátugrunn chess-results.com's

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 325.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Kappingar leiting

Her kanst tú leita eftir kappingum og vísa/printa/eksportera til Excel endaligu úrslitini, rundu-paringar, talvur o.a.

Telvara leiting

Her finnur tú allar kappingar sum ávísum telvari hevur luttikið í og vís/printa/eksportera til Excel allar upplýsingar um telvara og kappingar.

Talv leiting

Her kanst tú leita eftir talvum og gjøgnumganga tey online ella downloada tey í PGN.

Samband

Sendið vinarliga spurningar, uppskot og kritikk til mín (Heinz Herzog) við telduposti til :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Nr.KappingLandflaggSeinast dagført
1Cupa Primaverii, 9-10 martie 2019, copii sub 10 ani ROU
1 Minuttir
22nd Eighteen-One Putrajaya Age-Group Chess Tournament 2019 Under 18 MAS
1 Minuttir
32nd Eighteen-One Putrajaya Age-Group Chess Tournament 2019 Under 12 MAS
1 Minuttir
4Cupa Primaverii, 9-10 martie 2019, copii sub 8 ani ROU
1 Minuttir
5Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - b9 RUS
2 Minuttir
6AEONMALL CHESS CHAMPIONSHIP 2019 - U12 MAS
2 Minuttir
72nd Eighteen-One Putrajaya Age-Group Chess Tournament 2019 Under 9 MAS
2 Minuttir
8Regional Juvenil Sur - Peruano, Cusco 2019 - sub 12 femenino PER
4 Minuttir
92nd Open Air Blitz Rating Chess Tournament - 2019 BAN
4 Minuttir
10Кубок НЦДЮ "Сейтек" 2019 группа А KGZ
6 Minuttir
11«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир A RUS
7 Minuttir
12Otvorenje novog prostora Laginjina 11 - amaterski rapid, nedjelja 24.2. od 9:50 CRO
7 Minuttir
13Первенство Алтайского края 2019 года по шахматам среди мальчиков до 9 лет RUS
8 Minuttir
14“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 男子丁B组 CHN
8 Minuttir
158. MEĐUNARODNI REJTING ŠAHOVSKI TURNIR "KONJIC OPEN 2019" BIH
8 Minuttir
16«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир B RUS
8 Minuttir
17Cupa Primaverii, 9-10 martie 2019, juniori sub 20 ani ROU
9 Minuttir
18ChessAmateur Sochi - 2019 RUS
9 Minuttir
19«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир C RUS
10 Minuttir
202nd Andalus Classical Chess Tournament 2019 BRN
10 Minuttir
21Полуфинал первенства Оренбурга среди мальчиков и девочек 2010-2011 г.р и моложе RUS
10 Minuttir
22Turnir podrške ŠK Aer - na Branimircu - petak, 22.2. od 18h CRO
10 Minuttir
23Regional Juvenil Sur - Peruano, Cusco 2019 - sub 12 absoluto PER
11 Minuttir
24“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 女子丁B组 CHN
11 Minuttir
25“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 男子丁A组 CHN
13 Minuttir
26ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - 2. st. ZŠ CZE
14 Minuttir
27ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - 1. st. ZŠ CZE
15 Minuttir
28Den sooluk men 2019 KGZ
16 Minuttir
29XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2006-2007 MEX
17 Minuttir
302nd Rapid Challenge Winter 2019 Under 1800 - Κυριακή 24 Φεβρουαρίου, 18:00 GRE
18 Minuttir
31XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PREPARATORIA MEX
19 Minuttir
32XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 SECUNDARIA MEX
19 Minuttir
33XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2008-2009 MEX
19 Minuttir
343rd Sivalingam Memorial District Level (U-10,15 & Open) Tmt @ Namakkal on 24/02/2019 (Dt Selection for U-25 TN State Championship) Iyyeppan 9488039199 IND
19 Minuttir
35XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2010-2011 MEX
19 Minuttir
36XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PREESCOLAR MEX
20 Minuttir
37“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 女子丁A组 CHN
20 Minuttir
38ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - SŠ CZE
28 Minuttir
39Gospodar veljače 2019. CRO
29 Minuttir
40Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - g9 RUS
30 Minuttir
41IRT I Valida Blitz Universitario SANDY RODRIGUEZ IN MEMORIAM UNIVERSIDAD BOLIVARIANA DE VENEZUELA 28 FEB 2019 10:00 AM VEN
30 Minuttir
42Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - b7 RUS
33 Minuttir
43SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 15 Girls [ 2004 / 2005 ] SRI
37 Minuttir
44SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 15 Boys [ 2004 / 2005 ] SRI
37 Minuttir
45SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 13 Girls [ 2006 / 2007 ] SRI
38 Minuttir
46SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 13 Boys [ 2006 / 2007 ] SRI
38 Minuttir
47SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 11 Girls [ 2008 / 2009 ] SRI
38 Minuttir
48Первенство Алтайского края 2019 года по шахматам среди девочек до 9 лет RUS
39 Minuttir
49SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 11 Boys [ 2008 / 2009 ] SRI
39 Minuttir
50SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 09 Girls [ 2010 / 2011 ] SRI
39 Minuttir