Vitaj v databáze turnajov na Chess-Results

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 305.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

hľadanie turnaja

Tu možno vyhľadať turnaj a prezrieť/vytlačiť/exportovať do Excelu konečné poradie, výsledky kôl, tabuľky atď.

hľadanie hráča

Tu možno nájsť všetky turnaje, v ktorých hráč hral a prezrieť/vytlačiť/exportovať do Excelu všetky podrobnost o hráčovi a turnajoch, v ktorých hral

hľadanie partie

Tu možno vyhľadať partie a prehrať ich online alebo stiahnuť ich v PGN.

Kontakt

Otázky, návrhy a kritiku prosím zašli mailom na :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Výber turnaja

Triedené podľa

č.TurnajFEDflagPosledná aktualizácia
12018 Aurora Fall Open - JU900 CAN
0 Minúty
2Torneo IRT Sub2200 Copa Josefa Aurora PAR
0 Minúty
34 этап Кубка Президента ФШНО 2018 по быстрым шахматам Лига_"А" RUS
1 Minúty
4Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 B CAT
1 Minúty
5World Youth Chess Championships 2018 Open under 14 GRE
1 Minúty
6XII Circuito de Xadrez Rapido dos Campos Gerais - Etapa 2 - Castro - 21.10.2018 Categorias Sub 08 - Sub 12 BRA
1 Minúty
7V Floripa Chess Open 2019 - Válido para Norma de GM/WGM - MI/WMI - 30mil reais! 21 a 27 de janeiro! BRA
2 Minúty
8Torneo de Ajedrez Rápido "XX Aniversario INTEGRA AC" Categoría Libre MEX
2 Minúty
92. Kampf der Generationen AUT
2 Minúty
10Ligue élite du dimanche - S9 - Matchs hors-concours CAN
3 Minúty
1160 Aniversario Club de Ajedrez Paysandu URU
3 Minúty
12Ligue élite du dimanche - S9 - Saison régulière (Lentes) CAN
3 Minúty
13World Youth Chess Championships 2018 Open under 16 GRE
3 Minúty
14Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 A CAT
3 Minúty
152018 Aurora Fall Open - MASTER CAN
4 Minúty
162018 Aurora Fall Open - U2000 CAN
4 Minúty
172018 Aurora Fall Open - U1600 CAN
4 Minúty
182018 Aurora Fall Open - U1300 CAN
4 Minúty
19CAMPEONATO SEMIFINAL 2018 GRUPO DOS GUA
4 Minúty
20World Youth Chess Championships 2018 Open under 18 GRE
5 Minúty
21XII Circuito de Xadrez Rapido dos Campos Gerais - Etapa 2 - Castro - 21.10.2018 Categorias Sub 14 - Abs BRA
5 Minúty
22Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) UKR
6 Minúty
23Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) UKR
6 Minúty
246 командний КУБОК ПОДІЛЛЯ м.Вінниця (макс.кількість команд-20) UKR
6 Minúty
25Вінницькі ВЕРЕМІЇ (до 12 років, 2006 р.н. і молодші) UKR
6 Minúty
263. liga A1 2018/19 SVK
9 Minúty
27World Youth Chess Championships 2018 Girls under 14 GRE
10 Minúty
28Eliminatoria De Santo Domingo 2018 ( Fem ) DOM
10 Minúty
29World Youth Chess Championships 2018 Girls under 16 GRE
11 Minúty
30Carlton Williams Memorial BER
12 Minúty
31Campeonato Abierto puntuable para pre selección 2019 ESA
12 Minúty
32World Youth Chess Championships 2018 Girls under 18 GRE
13 Minúty
33Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - B RUS
14 Minúty
34Circuito CXSP Virgílio Ribeiro 2018 - 10a Etapa (Outubro) BRA
14 Minúty
35Festival de Ajedrez Infantil Efemerides de Baranoa 2018 Sub 10 COL
14 Minúty
36Festival de Ajedrez Infantil Efemerides de Baranoa 2018 Sub 12 COL
14 Minúty
37Kvalitetna liga Beograda 2018 SRB
14 Minúty
38Chess.com Isle of Man Intermational Chess Tournament - Masters ENG
16 Minúty
3917e open international de Menton - Tournoi C FRA
17 Minúty
402 Circuito IRT de Xadrez SUB 2050 - TAÇA PLASPACK - IV Etapa ID CBX 4473 e ID FIDE 196315 BRA
18 Minúty
41JERNS 2018 - Infantil Masculino BRA
20 Minúty
42Campionat de Menorca Individual ESP
20 Minúty
43Sona Irish Youth Super Cup 2018 U19 IRL
20 Minúty
44Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - A RUS
20 Minúty
45Турнир по быстрым шахматам в клубе "Корона" - B RUS
21 Minúty
46XX Torneio Internacional da Cela 21 Outubro 2018 - 1ª Sessão - 14,30 horas POR
22 Minúty
47Sona Irish Youth Super Cup 2018 U14 IRL
24 Minúty
48IRT PRE CONTINENTAL SUR - AREQUIPA CLASIFICATORIO PARA EL CONTINENTAL DE LAS AMERICAS PER
24 Minúty
49NM Dr. Harold Chan Open 2018 FIDE U-1600 Section JAM
26 Minúty
50IRT SUB-2200 CLUB ATLETICO RIVER PLATE- 19/20/21 DE OCTUBRE - SEMIFINAL DE LOS CAMPEONATOS ARGENTINOS AMATEUR - VALIDO ELO FIDE . 6ta RONDA 14 HS. ARG
27 Minúty