chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 225,000-dən çox yarış, Avropanın klub çempionatı və Şahmat Olimpiadasından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1Первый этап кубка Эмилии_2019 Лига "В" RUS
1 Dəqiqə
2COGH Open 2019 U10 D Section RSA
2 Dəqiqə
3National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 18 Girls [ 2001, 2002 ] SRI
2 Dəqiqə
4National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 16 Girls [ 2003, 2004 ] SRI
2 Dəqiqə
5National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 14 Girls [ 2005, 2006 ] SRI
3 Dəqiqə
6National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 12 Girls [ 2007, 2008 ] SRI
3 Dəqiqə
7National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 10 Girls [ 2009, 2010 ] SRI
3 Dəqiqə
8National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 08 Girls [ 2011, 2012, 2013 ] SRI
4 Dəqiqə
9Bakı 4 İOEUGİŞM 20 Yanvar faciyəsinin iyirmi doqquzuncu ildönümünün qeyd edilməsi məqsədilə şahmat idman növü üzrə Blits II, III və IV dərəcələr AZE
4 Dəqiqə
10National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 18 Boys [ 2001, 2002 ] SRI
4 Dəqiqə
11National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 14 Boys [ 2005, 2006 ] SRI
5 Dəqiqə
12National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 12 Boys [ 2007, 2008 ] SRI
5 Dəqiqə
13National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 10 Boys [ 2009, 2010 ] SRI
5 Dəqiqə
14Shahid Ratna Kumar Bantawa 1st National Fide Rating Chess Tournament-2018 NEP
5 Dəqiqə
15National Youth Rapid Chess Championship 2019 - Galle Division Under 08 Boys [ 2011, 2012, 2013 ] SRI
6 Dəqiqə
16COGH Open 2019 Elite A RSA
6 Dəqiqə
17National Youth Blitz Chess Championship 2019 - Galle Division Under 18 Girls [ 2001, 2002 ] SRI
6 Dəqiqə
18National Youth Blitz Chess Championship 2019 - Galle Division Under 16 Girls [ 2003, 2004 ] SRI
7 Dəqiqə
19National Youth Blitz Chess Championship 2019 - Galle Division Under 14 Girls [ 2005, 2006 ] SRI
7 Dəqiqə
201st PUTRAJAYA INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT 2019 (BLITZ NON-RATED) MAS
7 Dəqiqə
21Дорога Жизни-2019 RUS
8 Dəqiqə
22Riga Technical University Open 2019 - Tournament A LAT
14 Dəqiqə
23Riga Technical University Open 2019 - Tournament B LAT
14 Dəqiqə
24Riga Technical University Open 2019 - Tournament Y LAT
14 Dəqiqə
25Riga Technical University Open 2019 - Tournament C LAT
15 Dəqiqə
26Riga Technical University Open 2019 - Tournament D LAT
15 Dəqiqə
27Riga Technical University Open 2019 - Tournament E LAT
15 Dəqiqə
28Riga Technical University Open 2019 - F Opening blitz tournament LAT
15 Dəqiqə
29Riga Technical University Open 2019 - G Rapid Open tournament LAT
16 Dəqiqə
30Riga Technical University Open 2019 - H Closing blitz tournament LAT
16 Dəqiqə
31Первенство СФО среди ветеранов по шахматам RUS
25 Dəqiqə
32AUT STMK 1819 NORD 1. Klasse Ennstal AUT
32 Dəqiqə
334.liga A22 2018/2019 SVK
32 Dəqiqə
34Lesunathan Memorial -10th TN State Level Tournament/ Ct:9524769843-9443159319 7,8,9,10,11,12,13,14,15,16-18 & Open (All Category Separately) IND
38 Dəqiqə
351er Torneo Clásico Peoneros 2019 MEX
44 Dəqiqə
36LXVIII. Szimultán Kupa A-csoport HUN
50 Dəqiqə
371st PUTRAJAYA INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT 2019 (CLASSICAL FIDE RATED) MAS
53 Dəqiqə
38V-ти Детски турнир " За буквите" 17.02.2019 г.- Кюстендил BUL
57 Dəqiqə
398 th Bogomil Andonov Memorial - 10.03.2019 g. - Kustendil BUL
57 Dəqiqə
40Segunda Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2019- FENANIC NCA
1 Saat 9 Dəq.
41LIGA TITANES MEX
1 Saat 23 Dəq.
42LIGA GLADIADORES MEX
1 Saat 33 Dəq.
43LIGA ESPARTANOS MEX
1 Saat 34 Dəq.
442019年第三届"博弈杯"中国青少年国际象棋国际公开赛 男子候补大师组 CHN
1 Saat 34 Dəq.
452019年第三届"博弈杯"中国青少年国际象棋国际公开赛 男子一级组 CHN
1 Saat 36 Dəq.
462019年第三届"博弈杯"中国青少年国际象棋国际公开赛 女子候补大师组 CHN
1 Saat 37 Dəq.
47"Boyi Cup"China Youth Chess International Open Tournament 2019 Group B CHN
1 Saat 40 Dəq.
48"Boyi Cup"China Youth Chess International Open Tournament 2019 Group A CHN
1 Saat 42 Dəq.
49TELANGANA STATE OPEN RAPID CHESS TOURNMENT - 27TH JAN 2019 Ph: 9110759845. CASH PRIZE RS.30,000/- At Diamond Jubliee High School, Abids, Hyderabad IND
1 Saat 45 Dəq.
502019年第三届"博弈杯"中国青少年国际象棋国际公开赛 女子一级组 CHN
2 Saat 14 Dəq.