Sveiki atvykę į "chess-results.com" turnyrų duomenų bazę.

Chess-Results.com yra efektyvus serveris skirtas šachmatų rezultatams.

Chess-results.com archyvas siekia daugiau kaip 310.000 šachmatų turnyrų įrašų iš viso pasaulio - nuo klubų turnyrų iki Europos čempionatų ir šachmatų Olimpiadų. Tai pasiekta šachmatų turnyrų administravimo programinės įrangos Swiss-Manager dėka glaudžiai bendradarbiaujant su chess-results.com.

Turnyrų paieška

Čia jūs galite ieškoti turnyrų ir peržiūrėti/spausdinti/eksportuoti į "Excel" bylą galutinius rezultatus, ratų burtus, lenteles ir t.t.

Žaidėjų paieška

Čia jūs galite surasti visus turnyrus, kuriuose dalyvavo bet kuris žaidėjas ir peržiūrėti/spausdinti/eksportuoti į "Excel" bylą visas detales apie tą žaidėją ir turnyrą.

Partijų paieška

Čia jūs galite ieškoti partijų ir peržiūrėti jas tiesiogiai arba persikelti PGN formatu.

Susisiekite

Klausimus, pasiūlymus ir kritinius atsiliepimus prašome siųsti (Heinz Herzog) el. pašto adresu:
contact@chess-results.com (angliškai arba vokiškai).

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Nr.TurnyrasFed.VėliavaPaskutinis atnaujinimas
1Test 1 BUL
2 minučių (-ės)
2ZŠS Brzopotezni turnir 29 2018 CRO
2 minučių (-ės)
3OP-I okresu Břeclav CZE
8 minučių (-ės)
4Runavík Open 2018 FAI
9 minučių (-ės)
5Sallskapets Hostturnering 2018, grp E SWE
9 minučių (-ės)
63. Jugend-Quartalsturnier 2018, Gruppe B GER
10 minučių (-ės)
7Letzi Clubturnier 2018 SUI
10 minučių (-ės)
8Sallskapets Hostturnering 2018, grp D SWE
11 minučių (-ės)
9MSR škôl, okresné kolo Považská Bystrica 2018 SVK
17 minučių (-ės)
10Sallskapets Hostturnering 2018, grp C SWE
17 minučių (-ės)
11Cupa de Toamna, ed. I., copii sub 12 ani, Sighetu-M. ROU
18 minučių (-ės)
12Sallskapets Hostturnering 2018, grp B SWE
19 minučių (-ės)
13Grand Prix Categoria B Etapa 8 BRA
21 minučių (-ės)
14Sallskapets Hostturnering 2018, grp A SWE
23 minučių (-ės)
15Third Saturday 86 Swiss open tournament - Novi Sad 12.11 - 15.11.2018 SRB
25 minučių (-ės)
16IV Torneio de Clássicas do CNM - Coimbra POR
25 minučių (-ės)
17Юні таланти 2018, 8 етап, с.Давидів Попередня реєстрація - https://goo.gl/forms/HiF2ILFaZ9wlI8ah2 UKR
26 minučių (-ės)
18Grand Prix Categoria A Etapa 8 BRA
26 minučių (-ės)
19"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-16 AZE
26 minučių (-ės)
20"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-14 AZE
27 minučių (-ės)
21"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-12 AZE
27 minučių (-ės)
22"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-10 AZE
28 minučių (-ės)
23"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-8 AZE
29 minučių (-ės)
24Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 14.november 2018 SVK
29 minučių (-ės)
25"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-6 AZE
29 minučių (-ės)
26Alfred-Husek-Schnellschachserie Nov 2018/2019 @ Cafe Ritter Ottakring AUT
29 minučių (-ės)
27"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G16 AZE
30 minučių (-ės)
28"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G14 AZE
30 minučių (-ės)
29I Open Femenino de Ajedrez "Bahía de Cádiz" ESP
30 minučių (-ės)
30"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G12 AZE
31 minučių (-ės)
31Oddílový přebor Orel Opava 2018-19 CZE
31 minučių (-ės)
32Campeonato Absoluto do Distrito de Coimbra 2018-2019 POR
31 minučių (-ės)
33TORNEO SUPERIOR FAOGBA EDICION 35 NO VALIDA AL ELO FIDE 10000$ EN PREMIOS CLUB PHILIDOR DE MORON ARG
31 minučių (-ės)
34"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G10 AZE
32 minučių (-ės)
35Liberia's National Chess Championship 2018 (open) LBR
32 minučių (-ės)
36"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G8 AZE
32 minučių (-ės)
37"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G6 AZE
32 minučių (-ės)
38Sakksuli „Elit” FIDE Rapid Bajnokság 2018/2019 HUN
33 minučių (-ės)
39Mládežnícka liga - 2.turnaj 16.11.2018 SVK
33 minučių (-ės)
40Torneo Abierto Ciudad Capitán Bermúdez $25.000 en PREMIOS Sábado 1 de Diciembre Cierre de Inscripción 13:30 hs. Ronda 1 14hs. Suizo 9 rondas - 12 min + 3 seg ARG
34 minučių (-ės)
41III Torneo Promocion Virgen de los Dolores 2018 ESP
34 minučių (-ės)
42PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB2300 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 minučių (-ės)
43PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB2000 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 minučių (-ės)
44PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB1700 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 minučių (-ės)
455th Jam Individual League(2018-2019) IRI
36 minučių (-ės)
46Rapid Ultima {14-11} - By A.s.o.p DIAS GRE
36 minučių (-ės)
47DRUGA LIGA SRBIJE-GRUPA VOJVODINA-2018. -NOVI SAD-HOTEL-FONTANA-09.-16.11.2018. SRB
38 minučių (-ės)
48Jogos Estudantis de Niteroi RJ 2018 - U18 BRA
39 minučių (-ės)
49Vilkmerge 2018 (D) LTU
39 minučių (-ės)
50Jogos Estudantis de Niteroi RJ 2018 - U16 BRA
39 minučių (-ės)