Համեցեք chess-results.com-ի մրցաշարերի տվյալների բազա

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 310.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Մրցաշարի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել մրցաշարեր եւ տեսնել/տպել/արտահանել Excel արդյունքներ, վիճակահանություն, աղյուսակներ եւ այլն

Խաղացողի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել որեւէ խաղացողի մասնակցությամբ մրցաշարեր եւ տեսնել/տպել/արտահանել Excel բոլոր մանրամասները

Պարտիայի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել պարտիաներ եւ առցանց նայել կամ ներբեռնել դրանք PGN ձեւաչափով

Կոնտակտ

For questions, suggestions and criticism please send me (Heinz Herzog) an E-mail to :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

No.ՄրցաշարՖեդ.դրոշՎերջին արդիացումը
1Test 1 BUL
2 րոպե
2ZŠS Brzopotezni turnir 29 2018 CRO
2 րոպե
3OP-I okresu Břeclav CZE
8 րոպե
4Runavík Open 2018 FAI
9 րոպե
5Sallskapets Hostturnering 2018, grp E SWE
9 րոպե
63. Jugend-Quartalsturnier 2018, Gruppe B GER
10 րոպե
7Letzi Clubturnier 2018 SUI
10 րոպե
8Sallskapets Hostturnering 2018, grp D SWE
11 րոպե
9MSR škôl, okresné kolo Považská Bystrica 2018 SVK
17 րոպե
10Sallskapets Hostturnering 2018, grp C SWE
17 րոպե
11Cupa de Toamna, ed. I., copii sub 12 ani, Sighetu-M. ROU
18 րոպե
12Sallskapets Hostturnering 2018, grp B SWE
19 րոպե
13Grand Prix Categoria B Etapa 8 BRA
21 րոպե
14Sallskapets Hostturnering 2018, grp A SWE
23 րոպե
15Third Saturday 86 Swiss open tournament - Novi Sad 12.11 - 15.11.2018 SRB
25 րոպե
16IV Torneio de Clássicas do CNM - Coimbra POR
25 րոպե
17Юні таланти 2018, 8 етап, с.Давидів Попередня реєстрація - https://goo.gl/forms/HiF2ILFaZ9wlI8ah2 UKR
26 րոպե
18Grand Prix Categoria A Etapa 8 BRA
26 րոպե
19"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-16 AZE
26 րոպե
20"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-14 AZE
27 րոպե
21"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-12 AZE
27 րոպե
22"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-10 AZE
28 րոպե
23"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-8 AZE
29 րոպե
24Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 14.november 2018 SVK
29 րոպե
25"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-6 AZE
29 րոպե
26Alfred-Husek-Schnellschachserie Nov 2018/2019 @ Cafe Ritter Ottakring AUT
29 րոպե
27"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G16 AZE
30 րոպե
28"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G14 AZE
30 րոպե
29I Open Femenino de Ajedrez "Bahía de Cádiz" ESP
30 րոպե
30"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G12 AZE
31 րոպե
31Oddílový přebor Orel Opava 2018-19 CZE
31 րոպե
32Campeonato Absoluto do Distrito de Coimbra 2018-2019 POR
31 րոպե
33TORNEO SUPERIOR FAOGBA EDICION 35 NO VALIDA AL ELO FIDE 10000$ EN PREMIOS CLUB PHILIDOR DE MORON ARG
31 րոպե
34"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G10 AZE
32 րոպե
35Liberia's National Chess Championship 2018 (open) LBR
32 րոպե
36"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G8 AZE
32 րոպե
37"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G6 AZE
32 րոպե
38Sakksuli „Elit” FIDE Rapid Bajnokság 2018/2019 HUN
33 րոպե
39Mládežnícka liga - 2.turnaj 16.11.2018 SVK
33 րոպե
40Torneo Abierto Ciudad Capitán Bermúdez $25.000 en PREMIOS Sábado 1 de Diciembre Cierre de Inscripción 13:30 hs. Ronda 1 14hs. Suizo 9 rondas - 12 min + 3 seg ARG
34 րոպե
41III Torneo Promocion Virgen de los Dolores 2018 ESP
34 րոպե
42PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB2300 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 րոպե
43PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB2000 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 րոպե
44PRIMER TORNEO POR EQUIPOS DE CLUBES SUB1700 EN RIVER Domingo 25 de Noviembre 15hs. - 3 jugadores + 1 suplente - Suizo 7 Rondas - 12+3 ARG
34 րոպե
455th Jam Individual League(2018-2019) IRI
36 րոպե
46Rapid Ultima {14-11} - By A.s.o.p DIAS GRE
36 րոպե
47DRUGA LIGA SRBIJE-GRUPA VOJVODINA-2018. -NOVI SAD-HOTEL-FONTANA-09.-16.11.2018. SRB
38 րոպե
48Jogos Estudantis de Niteroi RJ 2018 - U18 BRA
39 րոպե
49Vilkmerge 2018 (D) LTU
39 րոպե
50Jogos Estudantis de Niteroi RJ 2018 - U16 BRA
39 րոպե