Bun venit la baza de date a turneelor de pe chess-results.com

Chess-Results.com este un puternic si specializat site, numai pentru rezultate sahiste

Arhiva chess-results.com va contine in curand 325.000 turnee din toata lumea, de la turnee de club la Campionate Europene si Olimpiade de sah. Aceasta este posibil prin Swiss-Manager, un program de administrare pentru turnee de sah, lucrand indeaproape cu chess-results.com.

Cautare turneu

Aici puteti cauta un turneu si vizualiza/imprima/exporta in Excel rezultatele finale, perechile pe runde, diagramele etc.

Cautare jucator

Aici puteti gasi toate turneele la care a participat jucatorul si vizualiza/imprima/exporta in Excel toate detaliile despre jucator si turnee

Cautare partida

Aici puteti cauta partidele si vizualiza online sau descarca in format PGN

Contact

Pentru intrebari, sugestii si critici va rog sa-mi trimiteti (Heinz Herzog) un E-mail la

Selectia turneului

Sortare dupa

Nr.TurneuFEDSteagUltima actualizare
1Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - b9 RUS
0 Minute
2AEONMALL CHESS CHAMPIONSHIP 2019 - U12 MAS
0 Minute
32nd Eighteen-One Putrajaya Age-Group Chess Tournament 2019 Under 9 MAS
0 Minute
4Regional Juvenil Sur - Peruano, Cusco 2019 - sub 12 femenino PER
2 Minute
52nd Open Air Blitz Rating Chess Tournament - 2019 BAN
2 Minute
6Кубок НЦДЮ "Сейтек" 2019 группа А KGZ
4 Minute
7«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир A RUS
5 Minute
8Cupa Primaverii, 9-10 martie 2019, copii sub 10 ani ROU
5 Minute
9Otvorenje novog prostora Laginjina 11 - amaterski rapid, nedjelja 24.2. od 9:50 CRO
5 Minute
10Первенство Алтайского края 2019 года по шахматам среди мальчиков до 9 лет RUS
6 Minute
11“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 男子丁B组 CHN
6 Minute
128. MEĐUNARODNI REJTING ŠAHOVSKI TURNIR "KONJIC OPEN 2019" BIH
6 Minute
13«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир B RUS
6 Minute
14Cupa Primaverii, 9-10 martie 2019, juniori sub 20 ani ROU
7 Minute
15ChessAmateur Sochi - 2019 RUS
7 Minute
16«Белая ладья -2019». 3 этап. Турнир C RUS
8 Minute
172nd Andalus Classical Chess Tournament 2019 BRN
8 Minute
18Полуфинал первенства Оренбурга среди мальчиков и девочек 2010-2011 г.р и моложе RUS
8 Minute
19Turnir podrške ŠK Aer - na Branimircu - petak, 22.2. od 18h CRO
8 Minute
20Regional Juvenil Sur - Peruano, Cusco 2019 - sub 12 absoluto PER
9 Minute
21“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 女子丁B组 CHN
9 Minute
22“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 男子丁A组 CHN
11 Minute
23ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - 2. st. ZŠ CZE
12 Minute
24ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - 1. st. ZŠ CZE
13 Minute
25Den sooluk men 2019 KGZ
14 Minute
26XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2006-2007 MEX
15 Minute
272nd Rapid Challenge Winter 2019 Under 1800 - Κυριακή 24 Φεβρουαρίου, 18:00 GRE
16 Minute
28XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PREPARATORIA MEX
17 Minute
29XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 SECUNDARIA MEX
17 Minute
30XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2008-2009 MEX
17 Minute
313rd Sivalingam Memorial District Level (U-10,15 & Open) Tmt @ Namakkal on 24/02/2019 (Dt Selection for U-25 TN State Championship) Iyyeppan 9488039199 IND
17 Minute
32XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PRIMARIA 2010-2011 MEX
17 Minute
33XVI Juegos Intercontinentales Metepec 2019 PREESCOLAR MEX
18 Minute
34“青岛四中杯”青岛市第十四届国际象棋小名人赛 女子丁A组 CHN
18 Minute
35ŠSPK - Krajské kolo Přeboru škol 2019 - SŠ CZE
26 Minute
36Gospodar veljače 2019. CRO
27 Minute
37Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - g9 RUS
28 Minute
38IRT I Valida Blitz Universitario SANDY RODRIGUEZ IN MEMORIAM UNIVERSIDAD BOLIVARIANA DE VENEZUELA 28 FEB 2019 10:00 AM VEN
28 Minute
39Первенство Пермского края до 9 лет - 2019 Февраль - b7 RUS
31 Minute
40SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 15 Girls [ 2004 / 2005 ] SRI
35 Minute
41SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 15 Boys [ 2004 / 2005 ] SRI
35 Minute
42SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 13 Girls [ 2006 / 2007 ] SRI
36 Minute
43SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 13 Boys [ 2006 / 2007 ] SRI
36 Minute
44SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 11 Girls [ 2008 / 2009 ] SRI
36 Minute
45Первенство Алтайского края 2019 года по шахматам среди девочек до 9 лет RUS
37 Minute
46SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 11 Boys [ 2008 / 2009 ] SRI
37 Minute
47SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 09 Girls [ 2010 / 2011 ] SRI
37 Minute
48SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 09 Boys [ 2010 / 2011 ] SRI
37 Minute
49SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 07 Girls [ 2012 / 2013 ] SRI
38 Minute
50SLSCA Individual Chess Championship 2019 - Hambantota District Under 07 Boys [ 2012 / 2013 ] SRI
38 Minute